COOLER MASTER zdroj WHITE 500W V2 80+ MPE-5001-ACABW-EU

Výrobca:
COOLER MASTER
Obj. čislo:
20100217089
Part number:
MPE-5001-ACABW-EU
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
informujeme emailom alebo telefonicky

48,07 € s DPH / ks 40,06 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

Prepravné už od 1,99 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

COOLER MASTER zdroj WHITE 500W V2 80+ MPE-5001-ACABW-EU

Cooler Master zdroj MWE White ponúka jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ako bezpečne a efektívne napájať váš systém za nízku cenu. Hodnotenie účinnosti 80 PLUS White, dizajn obvodu DC-to-DC + LLC, jednoduchá lišta + 12V, aktívne PFC a teplotne citlivý HDB ventilátor ponúkajú napájaciu jednotku, ktorá zostáva verná svojmu pôvodnému účelu. Tento napájací zdroj zvládne všetky vaše základné výpočtové potreby bez akýchkoľvek ťažkostí alebo výziev ďalších špeciálnych funkcií, synchronizácia softvéru alebo iných zvončekov a píšťal. Stačí ho zapojiť do systému a začať pracovať. Pre skvelý základné výpočtové zážitok sa s MWE White nemôžete pokaziť.

80 PLUS STANDARD 230V EÚ Certifikovaný

Je dôležité pochopiť, čo je účinnosť a čo hodnotenia v skutočnosti znamená. Hodnotenie účinnosti udáva, koľko energie je zachované a / alebo stratené pri prenose z elektrickej zásuvky na vaše komponenty. Neznamená to celkovú kvalitu napájacieho zdroja. PSU nepotrebuje hodnotenie 80 PLUS Gold, aby bol bezpečný a spoľahlivý. A napájací zdroj s hodnotením 80 PLUS Gold nemusí byť nutne ani jednou z týchto vecí. MWE White zaručuje typickú účinnosť 85% a zároveň je bezpečný a spoľahlivý.

120MM HDB VENTILÁTOR

Neustály súboj medzi chladením a hlukom je rovnako starý ako samotný PC priemysel. Udržiavanie vašich komponentov v chlade, bez toho aby ste o nich museli nutne počas práce vedieť, je stále jednou z najväčších výziev pre všetky technológie chladenia založené na ventilátoroch. Riešením MWE White pre tento problém je tepelne citlivý 120 mm HDB ventilátor. Točí sa na základe teploty systému a neustále sa prispôsobuje tak, aby váš napájací zdroj bežal hladko a bezpečne za minimálneho požadovaného hluku.

SINGLE + 12V RAIL

Napájanie zo steny do sieťového zdroja a potom k vašim komponentom je komplikované. Napájanie prichádza v jednej napäťovej úrovni, ale vaša komponenty potrebujú inú. Táto sila musí byť najprv prenesená do / cez prevodník, aby nedochádzalo u komponentov k preťaženiu. Lišty používané k počiatočnému prenosu energie zo steny do prevádzača musia byť spoľahlivé a konzistentné, aby zabezpečili celkový výkon vášho systému. Preto MWE White pre tento proces používa iba jednu lištu + 12V. Týmto spôsobom sú všetky komponenty vášho systému neustále napájané rovnakou energiou z rovnakého zdroja, s cieľom zabezpečiť súlad medzi všetkých kontaktoch.

DESIGN OBVODU DC-DC

Energia prichádza v niekoľkých úrovniach napätia. Múr dodáva energiu na jednej napäťovej úrovni, ale každá z vašich komponentov potrebuje určité napätie, aby správne fungovala. Proces prevodu surovej energie zo steny na viac úrovní napätia, ktoré vaše komponenty potrebujú, vyžaduje špeciálne komponenty, ktoré tento proces dokončí rýchlo, efektívne a bezpečne. Na dosiahnutie tohto cieľa bola starostlivo vytvorená technológia MWE White DC-to-DC + LLC. Usporiadanie obvodov Dual Forward bolo navrhnuté tak, aby odvádzal napájanie 12V na 3V a 5V s minimálnym zvlnením, účinnosťou 80 PLUS a zníženým rizikom pre vaše pripojené komponenty.

TICHÝ MÓD

Platforma MWE White má zabudovaný tichý režim pre prevádzku s nízkym príkonom. Keď je váš systém v pohotovostnom režime alebo beží na nižšiu záťaž, ventilátor sa nebude točiť. Tým je zabezpečené úplné ticho počas príležitostného prevádzky. Akonáhle váš systém prekročí prahovú hodnotu zaťaženia, 120mm HDB ventilátor sa automaticky aktivuje a podľa potreby a potreby systému jednotku náležite ochladí.

PLOCHÉ ČIERNE KÁBLE

Pre mnoho staviteľov počítačov môže byť kabeláž s ohľadom na estetiku jednou z najťažších častí pri zostavovaní počítača. Káble môžu byť mätúce, príliš krátke alebo príliš dlhé a takmer nikdy nevyzerajú dobre. MWE White používa ploché a flexibilné čierne káble, ktoré im pomáhajú pri riešení týchto problémov. Tieto káble sú diskrétnejšie a pružnejšie, čo uľahčuje ich implementáciu do systému a zaberá menej miesta. To je užitočné najmä pre menšie prípady a zachovanie prúdenie vzduchu.

VLASTNOSTI:

- MWE 500 WHITE 230V - V2
- 80 PLUS ŠTANDARDNÉ 230V CERTIFIKOVANÝ NAPÁJACÍ ZDROJ EÚ
- 80 PLUS Standard 230V EÚ Certified
- 120 mm HDB ventilátor
- Technológia DC-to-DC
- Single + 12V Rail
- Tichý mód
- Ploché čierne káble

ŠPECIFIKÁCIA:

Štandard: ATX 12V v.2.52
Typ PFC: Aktívne
Ochrany: OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
Certifikácia: 80 Plus
Napájanie: 500 W
Účinnosť: 85%
Konštrukcia: Standard
Počet inštalovaných ventilátorov: 1
Priemer ventilátora: 120 mm
Inštalované ventilátory: 1x120 mm
Rozsah vstupného napätia: 200 - 240 V
Prúd: 5 A.
Prúd pri +3,3 V: 16 A.
Prúd pri + 5V: 16 A.
Prúd pri + 5 VSB: 3 A.
Prúd pri + 12v1: 41 A
Prúd pri -12V: 0,3 A
Max. + 12V zaťaženie linky: 492 W.
Max. Zaťaženie vedenie +3,3 V a + 5 V .: 110 W.
Počet SATA konektorov: 6
Počet konektorov Molex: 3
Počet konektorov PCI-E: 2
Ostatné konektory: ATX 24-kolíkový, EPS 4 + 4 kolíky
Odnímateľné káble: Nie
Teplota: 0-40 ° C
Dĺžka: 150 mm
Šírka: 140 mm
Výška: 86 mm
Dodávané príslušenstvo: Užívateľská príručka

Parametre