• Dell brašna Topload Pre Targus Executive pre notebooky do 14 "

Dell brašna Topload Pre Targus Executive pre notebooky do 14 "

Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-N-460-BBUL
Part number:
460-BBUL
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

83,77 € s DPH / ks 69,81 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,10 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Dell brašna Topload Pre Targus Executive pre notebooky do 14 "

Prejdite na klasický štýl vo svojom podnikaní a kúpte si brašňu Topload pre Targus Executive 14 ". Táto priestranná a napriek tomu moderná vysokokapacitná taška je precízne vyrobená z tých najlepších materiálov. Vonkajšie časti sú vyrobené z hladkej kože s polyuretánovou povrchovou úpravou a opatrené zosilneným prešívaním a odolnými kovovými doplnkami. Taška je opatrená štyrmi kovovými tŕňmi pre vzpriamené postavenie, ak je uzavretá.

V prednej časti sú prekvapivo hlboké vrecká prístupné zboku, vhodné pre úschovu cenností - kľúčov, vstupeniek alebo pasu. Na zadnej strane sa nachádza štíhla vrecko s magnetickým zapínaním, ktoré poskytuje ľahký prístup k dôležitým dokumentom, alebo alternatívne môže odhaliť výsuvnú rukoväť.

Vnútorné výdatné polstrovanie priehradiek upevňuje notebook v ochrannom materiále tlmiacim nárazy. Kvalitné pracovné stanice je opatrená nádherne prešívanými vreckami, priestory so zipsami a priehradkami pre vloženie menoviek, adaptérov, pier a iného obsahu. Elegantné uloženie dokumentov zaistia ďalší vložený oddeľovací prvok.

Táto inteligentná štýlová taška je rozšírená o dva univerzálne spôsoby nosenia. Tašku možno nosiť klasicky pomocou obdĺžnikových uch alebo môžete pripojiť polstrovaný ramenný popruh s neoprénovým okrajom a otočnými sponami za účelom jeho pohodlné výmeny. Či už brašňu Executive od spoločnosti Targus nosíte akokoľvek, vždy znamená podnikanie.

Funkcie a výhody
* Mäkká kože s polyuretánovou povrchovou úpravou spĺňa normy pre výkonnosť. Priestor pre notebook s výnimočne silným a nárazy tlmiacim polstrovaním je kompatibilný s notebooky do 14 "a vhodný pre bezstarostné cestovanie.
* Snímateľný polstrovaný ramenný popruh s neoprénovým okrajom s kovovými detailmi prežije najväčšie zaťaženie.
* Kvalitné pracovné stanice chráni a usporadúva obsah. V prednej časti nájdete dve vrecká prístupné zboku opatrené skrytým zipsom a vhodné pre úschovu vstupeniek a iných cenností. Kapsu na dokumenty s magnetickým zatváraním a zipsom naspodku môže odhaliť výsuvnú rukoväť pre pohodlné cestovanie. Samostatný úložný priestor udržuje dokumenty úhľadne zoradené.

Parametre