ESD PaintShop Pre 2021 ML ESDPSP2021ML

Výrobca:
COREL
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
807400317
Part number:
ESDPSP2021ML
Záruka:
2 roky

61,48 € s DPH / ks 51,23 € bez DPH / ks

ESD PaintShop Pre 2021 ML ESDPSP2021ML

Elektronická licencia, podmienkou pre fakturáciu je vyplnenie emailovej adresy, kde budú zaslané prístupové údaje na web dlocker, kde je možné licenciu stiahnuť.

Objavte svet plný kreatívnych možností, ktoré oživia vaše fotografie a grafické návrhy s PaintShop® Pre 2021. Vyskúšajte komplexnú, užívateľsky inšpirovanú sadu nástrojov, ktorá vám umožní ľahko upravovať, vylepšovať a opravovať fotografie pomocou exkluzívnych funkcií poháňaných umelou inteligenciou. Dokončite svoj obrazovo dokonalý príbeh radom nástrojov grafického dizajnu pre maľovanie alebo vkladanie textu, alebo kreslite a vytvárajte kompozity s viacerými vrstvami a maskami. Fotografické možnosti sú nekonečné s celým radom funkcií vytvorených pre všetky úrovne zručností a navrhnutých s viacerými pracovnými priestormi.

Vytvárajte grafické návrhy
Pracujte s intuitívnym textom, štetcami, textúrami, vzory, nástrojmi pre kreslenie a maľovanie a vytvárajte inšpiratívne vzory.

Spoľahnite sa na umelú inteligenciu
Preveďte veľká vylepšenie fotografií jediným kliknutím pomocou nástrojov poháňaných umelou inteligenciou a technológie strojového učenia.

Vyberte si z viac pracovných priestorov
PaintShop Pro je predovšetkým o výbere a prispôsobenie a ponúka niekoľko pracovných priestorov, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby fungovali čo najefektívnejšie.

Pridajte efekty
Experimentujte so stovkami kreatívnych filtrov a zábavných efektov, aby vaše fotografie boli osobné a originálne na zdieľanie a tlače.

Výkonné fotografické nástroje a funkcie
Spoľahnite sa na univerzálny rad profesionálnych nástrojov pre úpravy obrázkov, aby bol každý snímok tým najlepším.


Parametre