• Herná myš Genesis Krypton 550, RGB, 8000 DPI, čierna, softvér

Herná myš Genesis Krypton 550, RGB, 8000 DPI, čierna, softvér

Výrobca:
GENESIS
Obj. čislo:
231000003667
Part number:
NMG-1680
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

30,00 € s DPH / ks 25,00 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,10 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Herná myš Genesis Krypton 550, RGB, 8000 DPI, čierna, softvér

Programovateľná herná myš KRYPTON 550 s presným optickým senzorom a softvérom, ktorý umožňuje záznam makier a priradenie rôznych funkcií. Je vybavená ultraľahkou konštrukcií s ergonomickým tvarom a RGB podsvietením s možnosť nastavenia 16 miliónov farieb.

NAJLEPŠIA POHODLIE A KVALITA

Vďaka ergonomickému dizajnu bude používanie myši vždy pohodlné, a to aj pri dlhých herných stretnutiach. Unikátna Plástvová štruktúra po stranách myši navyše zabezpečí jej stabilné uchopenie aj ďalšie kontrolu pri náhlych pohyboch.

Prisma EFEKT

Krypton 550 sme obohatili o exkluzívnu technológiu podsvietenia RGB - efekt Prisma s možnosťou nastavenia 16 miliónov farieb. Vďaka pôvabnému vzhľadu bude myš ústredným bodom vášho bojového arzenálu.

SPÍNAČE Huan

Krypton 550 je vynikajúca herná zbraň, ktorá vás nesklame v žiadnej situácii. Vybavená spínačmi Huan so životnosťou až 20 miliónov kliknutí a nízkym aktivačným tlakom iba 80 gramov.

7 programovateľných tlačidiel

K dispozícii je 7 programovateľných tlačidiel, ktoré vám poskytnú istotu komfortného hrania. Možnosť priradiť až 7 ovládacích prvkov alebo špeciálnou kombináciou tlačidiel dáva okamžitú výhodou proti súperovi.

PREPÍNAČ DPI

Upravte myš podľa svojich preferencií a nastavte citlivosť myši v rozsahu od 200 do 8000 DPI. Prechádzajte štyrmi nastaveniami DPI za chodu jedným kliknutím na tlačidlo, alebo použite pokročilý softvér a upravte nastavenie podľa svojho uváženia. Špeciálny indikátor vás bude informovať o aktuálne zvolenom profile.

SPRÁVNY HERNÉ SENZOR

Srdcom Kryptonu 550 je optický snímač PMW3325, ktorý vám dáva presnosť a dokonalosť, toľko potrebnú k správnemu mierenie a elimináciu všetkých protivníkov. Senzor sa vyznačuje vysokým rozlíšením až 8 000 DPI, zrýchlením 20 G a rýchlosťou sledovania až 100 IPS - táto kombinácia zaručuje najvyššiu kvalitu a účinnosť.

Vstavaná pamäť

Vďaka vstavanej pamäti môžete ľahko nahrávať makrá a priraďovať rôzne funkcie jednotlivým tlačidlám. Uložené nastavenie bude fungovať na ktoromkoľvek počítači bez nutnosti inštalácie ďalšieho softvéru alebo prihlásenie.

ULTRA ĽAHKÁ

Krypton 550 váži iba 70 gramov, vďaka čomu zaručuje maximálnu kontrolu a pohodlie pri rýchlych pohyboch. Nízka hmotnosť myši nezaťažuje vaše zápästia, takže sa môžete sústrediť na zábavu pri hraní.

POKROČILÉHO SOFTWARE

Vyhradený softvér umožňuje upraviť činnosť tlačidiel, kalibrovať podsvietenie RGB a konfigurovať profily a makrá. Táto myš je tak v kombinácii so softvérom perfektné smrtiacou bojovou zbraňou.

ERGONOMICKÝ TVAR

Navrhnuté pre maximálne pohodlie a vhodné pre pravákov. Ergonomické rozloženie funkčných tlačidiel sleduje usporiadanie prstov a vlastnosti svalov pravej ruky. Myš zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie počas najhorlivejších potýčok na virtuálnom bojisku.

DVE FAREBNÉ VERZIA

Krypton 550 je k dispozícii v dvoch farebných variantoch, a to v čiernom a bielom farebnom prevedení. Týmto spôsobom myš ešte viac prispôsobíte svojmu jedinečnému štýlu.

opletenie KÁBEL

Krypton 550 má kábel opletený tkaninou odolnou proti poškodeniu s dĺžkou 1,8 m. Kábel tak neobmedzuje neobmedzuje váš pohyb a môžete si tak plne sústrediť na vašu hru.


VLASTNOSTI:

- Presný optický snímač s rozlíšením až 8000 dpi
- Prepínače Huan so životnosťou 20 miliónov kliknutí
- Nízka hmotnosť, iba 70 g
- Prepínač DPI na 6 úrovniach
- Indikátor profilu
- Ergonomický tvar
- RGB podsvietenie s Prisma efektom
- Integrovaná pamäť
- Pletená šnúra z mäkkej tkaniny
- 7 programovateľných tlačidiel
- Herný softvér s editorom profilov / makier

ŠPECIFIKÁCIA:

Typ senzora: optický (PMW3325)
Rozlíšenie: 200-8000 DPI
Maximálna rýchlosť snímok: 4600 FPS
Maximálne zrýchlenie: 20 G
Maximálna rýchlosť sledovania: 100 ips
Rýchlosť dopytovania: 1000 Hz
Počet tlačidiel: 7
Dĺžka kábla: 1,8 m
Veľkosť produktu: 128 x 68 x 42 mm
Hmotnosť: 70 g
Software: Áno
Farba: čierna
Požiadavky na systém: Windows® XP / Vista / 7/8/10, Android, Linux

Parametre