PC - Rocket Arena 5035226124150

Výrobca:
ELECTRONIC ARTS
Obj. čislo:
92169962
Part number:
5035226124150
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

11,74 € s DPH / ks 9,78 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 1,90 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

PC - Rocket Arena 5035226124150

Dátum vydania: 14.7.2020

Vitajte vo svete, kde pravidlá určuje raketové palivo! Rakety vládnu všetkému v hre Rocket Arena, výbušné strieľačke 3 na 3, v ktorej nikdy nevypadnete z akcie. Majstrovsky zvládnite jedinečné rakety a schopnosti svojho hrdinu, ovládnite arénu a staňte sa šampiónmi! Vyskúšajte neustále rastúce ponukou rozličných hrdinov s osobitými schopnosťami. Objavte nové stratégie a taktiky na základe zložení svojho tímu, preskúmajte širokú ponuku dynamických máp a zistite, čo všetko ponúka herný systém zameraný na rakety. Ste pripravení vyletieť do oblakov?

Hrdinovia s raketovým pohonom
Preskúmajte rozširujúce sa ponuku fantastických hrdinov s charakteristickými povahovými črtami, zaujímavú minulosťou a rivalitou. Dokonale zvládnite superschopnosti a unikátne rakety svojho hrdinu a dostaňte z tímu maximum.

Krutopřísná akcie
Nikdy nehovorte "zomri", pretože v Rocket Arena to jednoducho nejde! Aj keď to moc schytáte a budete sa rozkazovať z arény, neznamená to pre vás koniec akcie. Osedlajte raketu, zmapujte terén a vráťte sa do boja.

Dosiahnite nových strategických hĺbok (a výšin)
Rakety sa ľahko používajú, ale ich skutočné zvládnutie je náročné. Naučte sa, ako zmeniť priebeh boja správnym uhýbáním, předměřováním cieľov a dobre načasovaným používaním predmetov a vybavenie, ako sú raketové magnety, samoodpalovací míny a rýchlostné bonusy. Splyňte so svojou raketou a ovládnite arénu.

Preskúmajte nový svet
Crater je plný exotických miest od tropických ruín Gemstone Jungle po moderné utopické Boom City. Na každej mape nájdete plno skrytých vychytávok, pascí a neobjavených miest. S pomocou rakiet skáčte, šplhajte a preskúmajte okolité prostredie. Svet je plný možností - popadnite svoju raketu a odštartujte!

Rozvíjajte svojich hrdinov
Pre vaše hrdinu neexistujú prakticky žiadne hranice. Za každú hru získavate skúsenosti k odomykanie súčastí rakiet a totemov a pompézne výbavy, ktoré môžete využiť na úprave ich vzhľadu. Počas hrania si tiež odomknete pôsobivé artefakty - ich kombinácií, zladením a vylepšovaním zaručíte svojim hrdinom atraktívne bonusy k štatistikám a zaujímavé efekty! Ak chcete uspieť v Rocket Championship Tour, budete potrebovať každú dostupnú výhodu.

zmeňte hru
Existuje viac ako jeden spôsob hrania. Zapojte sa do klasickej akcie 3 na 3 v režime Knockout alebo sa najprv trochu rozohrejte proti rocketbotům a otestujte svoje obľúbené kombá. Strieľajte góly v Rocketballu, kontrolujte zóny v Mega Rocket a vydajte sa za zlatým pokladom v Treasure Hunt. Odpáľte tú raketu!

Zapáľte v sebe plameň hrdinstvo s Mythic Edition!

Mythic Edition obsahuje:
• Guardian Phoenix Jaytech Mythic Outfit
• Frost Princess Kayi Outfit
• Cyber Sailor Blastbeard Outfit
• Stone Temple Izell Outfit
• Pulsar Megablast Trail
• Fragment Return Trail
• 1000 Rocket Fuel *
Za raketové palivo si v Rocket Arena kúpte Blast Pass alebo jedinečné úpravy, vrátane výbavy postáv, Megablast Trails a Return Trails. Úpravy majú iba kozmetický charakter.

Parametre