Profil LED PDS4-ALU ,neeloxovaný ,2m

Profil PDS4-ALU je navrhnutý pre budovanie osvetlenia s univerzálnym využitím. Môžno ho použiť na osvetlenie interiéru, napríklad pracovné linky, schody, výklady, okenice a pod. Rovnako ho možno použiť aj na osvetlenie exteriéru - architektonické prvky, fasády budov, záhrady. Hlavnou výhodou je jednoduchá inštalácia, kompaktné rozmery a skvelá teplotná odolnosť.

Výrobca:
KlusLED
Obj. čislo:
PDS4-ALU-2m-NE
Záruka
2 roky
Dostupnosť
IHNEĎ k odoslaniu

4,90 € s DPH 4,08 € bez DPH

+ -

Profil LED PDS4-ALU ,neeloxovaný ,2m

Vlastnosti

Profil je vyrobený z vysoko-kvalitného hliníka, taktiež k dispozícií v eloxovanej verzií a lakovaných verziách: RAL9005 (čierna), RAL9010 (biela).

Ako zdroj svetla je možné využiť LED pásik so šírkou max. 10.8mm. Pri použití výkonných LED pásikov (min. 140 LED/m) a profilového krytu HS alebo LIGER možno dosiahnuť JEDNOTNÚ líniu svetla bez viditeľných bodov.

Rovnako možno vytvoriť svietidlo odolné voči vode a nečistotám (IP67).

 

Inštalácia
Pripevnenie profilu k podkladu je možné pomocou obojstrannej lepiacej pásky Kluś, alebo pomocou intalačných držiakov, ktoré zabezpečujú bezpečnú a jednoduchú inštaláciu na povrchy ktoré niesú bezpodmienečne rovné.
Pri inštalácií do sadro-kartónových stien je možné využiť PDS profilové pružiny. Taktiež možno hotové svietidlo z tohto profilu zavesiť na vodivé lanká s využitím napájacích záslepok PDS4-ALU. 

Všetko potrebné príslušenstvo možno nájisť na tejto WEB stránke v sekcií "príslušenstvo".

Parametre

Dĺžka profilu2m