WinZip 25 Std ML DVD WZ25STDMLDVDEU

Výrobca:
COREL
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
807100626
Part number:
WZ25STDMLDVDEU
Záruka:
2 roky

40,33 € s DPH / ks 33,61 € bez DPH / ks

WinZip 25 Std ML DVD WZ25STDMLDVDEU

WinZip 25 Standard. Pomocou najlepšieho a najpoužívanejšieho programu pre kompresiu môžete rýchlo a ľahko komprimovať, chrániť, spravovať a zdieľať súbory.

Efektívnejšie komprimácie súborov s detekciou duplicitných súborov
Možno si to neuvedomujete, ale vaše súbory Zipx často obsahujú duplicitné súbory, čím narastá veľkosť vášho súboru ZIP. WinZip 25 vyhľadáva a vyraďuje duplicitné súbory a namiesto toho je ukladá ako odkaz, aby vám šetril miesto. Súbory zostávajú rovnaké - ale vaše súbory Zipx budú menšie ako predtým.

Usporiadanie fotografií v cloude
Pri používaní programu WinZip sa budú fotografie automaticky usporadúvať podľa roku a mesiaca. Rozlúčte sa s nekonečným prechádzaním obrazovky pri hľadaní fotografií - ukladanie, správa a zdieľanie najdôležitejších spomienok sú teraz oveľa jednoduchšie ako predtým.

Aktualizácia obsahu súboru ZIP, aby zodpovedal zdroju
Obnovte obsah súboru ZIP, aby zodpovedal obsahu pôvodnej zdrojovej zložky. Dokumenty, ktoré komprimuje vo formáte ZIP, sa neustále mení a teraz môžete len niekoľkými kliknutiami zabezpečiť, aby súbory ZIP boli neustále aktuálne.

Pristupovanie k súborom, ktoré s vami zdieľa ostatné, a vykonávanie úprav
Môžete ľahko pristupovať k zdieľaným zložkám v službách OneDrive a Disk Google, takže spolupráca v tíme bude efektívnejšia. Budete mať ľahko prehľad o tom, ktoré zložky patrí niekomu inému, a WinZip 25 vám umožní komprimovať, dekomprimovať, šifrovať a dešifrovať súbory uložené v zdieľaných zložkách.

Automatické ukladanie súborov do cloudu
WinZip vždy uľahčoval spoluprácu na súboroch uložených v cloude, WinZip 25 ju prenáša na úplne novú úroveň. WinZip 25 automaticky ukladá vašu prácu v cloudových súboroch, takže nikdy neprídete o dôležitú prácu.

Ľahký prístup k nástrojom na pozadí
Nástroje na pozadí programu WinZip udržujú vaše zložky čisté a usporiadané - je to ako mať neviditeľnú armádu technikov, ktorí sa starajú o váš počítač. WinZip 25 umožňuje prístup k týmto výkonným nástrojom priamo z pásu kariet programu WinZip a plánuje súčasné spúšťanie úloh na pozadí.

Bezproblémová integrácia s Microsoft Teams
Teraz môžete zdieľať súbory ZIP so svojimi kolegami v prostredí Microsoft Teams s využitím úplne novej integrácie programu WinZip s Microsoft Teams. Stačí použiť funkciu okamžitých správ programu WinZip, ktorá umožní jednoduché zdieľanie súborov ZIP s vybraným kanálom Microsoft Teams.

Parametre