• Xiaomi Amazfit Verge Lite White

Xiaomi Amazfit Verge Lite White

Výrobca:
XIAOMI
Obj. čislo:
95XIW69
Part number:
6970100372007
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
nie je skladom, o termíne vás informujeme emailom

88,87 € s DPH / ks 74,06 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

Prepravné už od 1,99 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Xiaomi Amazfit Verge Lite White

Nositeľná elektronika v podobe inteligentných hodiniek či náramkov sa pomaly, ale iste, stala nerozlučným spoločníkom pre mnohých z nás. Svoje uplatnenie nachádza vo voľnom čase či športových aktivitách, ale rovnako tak aj v pracovnom živote. Xiaomi sa vďaka svojim Mi Bandům dostalo na samý vrchol tohto trhového segmentu. A pretože nemieni zaspať na vavrínoch, pod hlavičkou svojej dcérskej spoločnosti Huami vydáva nové chytré hodinky s názvom Xiao Amazfit Verge.

Hlavným lákadlom (okrem množstva ďalších funkcií) je päťdňové výdrž na jedno nabitie a AMOLED displej. Opomenutá nebola ani vizuálna stránka hodiniek. Dizajn stavia na klasiku zmiešanú s elegantnou jednoduchosťou, čo je kombinácia, ktorá vám umožňuje zladiť hodinky s akýmkoľvek outfitom.

DOTYKOVÝ AMOLED DISPLEJ S PRVOTRIEDNY čitateľnosť na SLNKU

Vzhľadom na množstvo zobrazovaných údajov bola potrebná dostatočná jemnosť obrazu. Na displeji s priemerom 1,3 palca (3,3 cm) tak nájdete 360 × 360 obrazových bodov. Použitie technológie AMOLED zaistí, že čierna je naozaj čierna a napomôže tak čitateľnosti, spoločne so senzorom okolitého osvetlenia, ktorý automaticky prispôsobí úroveň jasu. Navyše iste oceníte, že displej je chránený tvrdeným sklom Gorilla Glass 3 a hodinky ako celok spĺňajú normu krytia IP68. Dážď či nejaké to náhodné poliatie im teda neuškodí, ale hodinky rozhodne nie sú určené robiť vám spoločníka pri plávaní.

Širokou škálou funkcií

Chytré hodinky sú chytré, pretože neslúži iba na zobrazovanie času, ale tiež napríklad na meranie rôznych fyzických aktivít (kroky, vzdialenosť, spálené kalórie). Amazfit Verge podporujú 11 typov takýchto aktivít: Beh, beh na páse, terénny beh, chôdza, cvičenie na eliptickom trenažéri, výšľap, tenis, lyžovanie, futbal, vonkajšie i vnútorné cyklistika. Vhod príde tiež vstavaná GPS (GLONASS), treba k presnému záznamu trasy behu a optický snímač srdcového tepu, ktorý vám pomôže zistiť, ako váš organizmus reaguje na vystavenie záťaži. Tento senzor tiež detekuje abnormálny srdcový rytmus a pri tomto zistení okamžite upozorní používateľa.

KOMPATIBILNÉ s Androidom Aj IOS

Vo výbave nechýba ani mikrofón s reproduktorom, čo znamená zdvíhanie telefónnych hovorov priamo z vášho zápästia. Hodinky však nemajú vlastné LTE modem čiže telefonovanie prebieha cez telefón spárovaný pomocou Bluetooth. Toto prepojenie možno využiť aj pre upozornenie na doručené správy, e-maily a ďalšie notifikácia. Zaujímavou funkciou je aj prevencia proti strate, keď sa od mobilu vzdialite na viac ako desať metrov, hodinky začnú vibrovať. Samozrejmosťou je internetové pripojenie pomocou Wi-Fi, technológia NFC či hlasové ovládanie chytré domácnosti.

AŽ 5 DNÍ BEZ NABÍJANIE!

Hodinky poháňa 390 mAh akumulátor, ktorý by ich mal v bežnom režime udržať v chode 5 dní na jedno plné nabitie. Presná doba záleží na početnosti využívanie funkcií ako je GPS, Bluetooth a ďalšie. Samotný proces dobíjania je potom otázkou zhruba 2,5 hodiny. Remienok hodiniek je odnímateľný a vyrobený z inovatívneho hypoalergického materiálu, na ktorom sa usadzuje len minimum nečistôt.

BALENIE OBSAHUJE

- Hodinky Xiaomi Amazfit Verge vo zvolenej farbe
- Nabíjací kábel
- Manuál v elektronickej podobe na webe

Parametre