JABLOTRON

 

Jablotron je výrobca kvalitných zabezpečovacích systémov a alarmov, vďaka ktorým dokážete kontrolovať bezpečnosť svojho domu či firmy nie len z pohodlia domova. Pomocou systému Jablotron OASiS môžete sami sledovať podozrivé dianie v budovách aj počas vašej neprítomnosti. Jablotron OASiS vám však neposkytuje iba starostlivosť o bezpečnosť vašej domácnosti. Ponúka vám aj možnosť bezdrôtovo ovládať jej súčasti, ako sú svetlá, termostat, ventilátory a podobne a sledovať ich stav cez mobilnú aplikáciu.

 

Potrebujete, aby všetci počuli, že sa u vás niečo deje? Ani v tom nevidíme žiaden problém – Jablotron alarm je pre vás ako stvorený. Nežiadanú aktivitu dokáže Jablotron alarm nahlas oznámiť a v prípade, že budete mať záujem, je možné jednotlivé zariadenia prepojiť aj s policajným systémom. Vďaka tomu bude o trestnej činnosti okamžite informovaná aj polícia, ktorá vás môže prísť urýchlene ochrániť pred nežiadanými návštevníkmi. Jablotron alarm tak zabezpečí, aby ste sa vždy cítili v bezpečí.

 

A ak ste stále na pochybách, že Jablotron tá správna značka, ktorú by ste si mali vybrať, pozrite sa, ako funguje systém Jablotron 100, a nechajte sa presvedčiť o tom, že zabezpečenie Jablotron je pre vás tou najlepšou voľbou. Stačí, ak uvedieme, že pri systéme Jablotron 100 máte na výber z množstva bezpečnostných prvkov (ako sú kamery, detektory pohybu a rôzne ovládače či prístupové moduly), ktoré môžete navzájom kombinovať. Dokážete tak vytvoriť unikátny systém zabezpečenia vašej firmy či domácnosti, ktorý bude pre vás „ako vyšitý“.

 

A nezabudnite, ak by ste nevedeli, aké komponenty zo systému Jablotron 100 si zvoliť alebo ktorý Jablotron alarm si vybrať, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme s voľbou toho najlepšieho variantu.