ZAGG Ochranný kryt Crystal Palace Snap KS CB Apple 17 Pro

ZAGG Ochranný kryt Crystal Palace Snap KS CB Apple 17 Pro
Výrobca:
ZAGG
Obj. číslo:
958600010132
Part number:
702319714
Záruka:
2 roky
30,10 € s DPH
24,47 € bez DPH
ks
Nie je skladom info na základe dopytu mailom

Popis

"Kryt s integrovaným stojanom, kompatibilný s MagSafe a zosilnený grafénom, ktorý vaše zariadenie ochráni pri pádoch z výšky až 4 metrov.

Ochrana pri pádoch z výšky až 4 metrov
Ochranný kryt ZAGG Crystal Palace Snap Kickstand vaše zariadenie ochráni pri pádoch a nárazoch z výšky až 4 metrov.

Integrovaný stojan
Kryt je vybavený minimalistickým integrovaným stojanom, ktorý spríjemní videohovory alebo sledovanie videí.

Zosilnený grafénom
Crystal Palace Snap Kickstand je zosilnený grafénom, jedným z najsilnejších známych materiálov na Zemi.

Grafén je materiál, ktorý je tvrdší ako diamant, pružnejší ako guma a približne 200× pevnejší ako oceľ. Grafén je vysoko vodivý, vďaka čomu umožňuje odvod tepla. Tento materiál je využívaný v letectve, kozmonautike, pri výrobe profesionálneho športového a vojenského vybavenia atď.

Štíhle prevedenie a minimalistický dizajn
Hoci kryt ponúka vysoký stupeň ochrany, vášmu zariadeniu nepridá zbytočne na objeme.

Minimalistické prevedenie potom dokonale pasuje k dizajnu smartfónu. Vyrobený z recyklovaných materiálov
Kryt je vyrobený až zo 70% recyklovaných materiálov. Spoločnosť ZAGG vám tak dáva možnosť ísť cestou udržateľnosti bez toho, aby ste museli znížiť svoje nároky na ochranu a štýl.

Kompatibilita s MagSafe
Ochranný kryt je kompatibilný s MagSafe a väčšinou bežných bezdrôtových nabíjačiek.

Materiál odolávajúci zožltnutiu
Na výrobu bol zvolený materiál, ktorý dlhodobo odoláva zožltnutiu, máte tak istotu, že kryt zostane krištáľovo číry.

Antimikrobiálna zložka
Crystal Palace Snap Kickstand disponuje antimikrobiálnou zložkou, ktorá ho chráni pred mikroorganizmami, ktoré spôsobujú degradáciu materiálu a zápach. "

Naposledy videné