Blog
Ako pripojiť tlačiareň k Wi-Fi?
11.08.2022

Ako pripojiť tlačiareň k Wi-Fi?

Kým v minulosti trval proces inštalácie novej tlačiarne k PC aj desiatky minút, u mnohých tlačiarní dnes postačuje stlačiť jedno tlačidlo. A aj Wi-Fi tlačiarne, ktoré týmto tlačidlom nedisponujú, pripojíte k počítaču, či dokonca tabletu alebo mobilu, taktiež rýchlo. Trend je totiž jednoznačný – čím používateľsky jednoduchšie spárovanie tlačiarne, tým lepšie.
Pamäťové karty Samsung - vysoká životnosť za super cenu
02.08.2022

Pamäťové karty Samsung - vysoká životnosť za super cenu

Objavte rozumnejší spôsob ukladania dát. Vylepšená rýchlosť a kompatibilita vám spoločne prinášajú výkon, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Bohatá kapacita poskytuje množstvo miesta na uloženie rozličných médií vo vašom telefóne, možnosť stiahnutia ďalších aplikácií na tablet, alebo mať neustále poruke kvantum hier s handheldovou konzolou. Všetky dáta sú prenášané vo vysokých rýchlostiach a so zvýšenou spoľahlivosťou.
Ako vymeniť batériu v notebooku?
21.07.2022

Ako vymeniť batériu v notebooku?

Dochádza vášmu notebooku energia čoraz skôr? Príčinou bude znížená kapacita batérie. Tá totiž postupným opotrebovaním, ale aj nesprávnym zaobchádzaním, časom klesá. Slabá batéria však nemusí nutne znamenať, že potrebujete nový notebook. Ak ostatné funkcie notebooku idú ako hodinky, postačí len vymeniť batériu. Poradíme, ako na to.

Vyberáme najlepší notebook pre školáka
14.07.2022

Vyberáme najlepší notebook pre školáka

Hoci máme leto v plnom prúde, práve teraz prichádza ten správny čas myslieť na výbavu pre nový školský rok. A tú dnes okrem zošitov a pier tvorí aj notebook. Pripravili sme pre vás prehľadného sprievodcu, ktorý vám pomôže vybrať ten správny notebook pre vášho školáka. A to či už ide o malého žiačika prvého stupňa, stredoškoláka alebo študenta vysokej školy.