Zostavy PC na mieru

Či už ste PC hráč, video editor, grafik alebo bežný používateľ a používate PC zostavu takmer nepretržite, poskladáme pre vás počítač na mieru, presne podľa vašich potrieb.

Lacné herné PC, prispôsobené potrebám tých najzanietenejších hráčov vás určite potešia, ak patríte k jedným z tých, ktorí od svojej PC zostavy očakávajú rýchlosť a poriadny výkon počas každej hry za rozumné peniaze. Herné PC sme schopní zostaviť tak, aby mali výkonnú grafiku, výkonný procesor a dostatočne veľa pamäte aj pre najväčšie a najnáročnejšie hry, ktoré sa vám dostanú na disk.

Počítač na mieru však vieme zostaviť aj pre ľudí, ktorí, na rozdiel od klientov využívajúcich herné PC, nemajú vysoké nároky na prácu s technikou, prípadne o podobnej možnosti ešte nepočuli a nemajú presnú predstavu o tom, čo by mal ich stolný počítač obsahovať. Zostavy PC v tom prípade pripravíme na základe toho, ako často a na aké činnosti plánujete počítač využívať.

Nebojte sa nás teda opýtať na informácie ohľadom akejkoľvek zostavy PC – či už pôjde o jednoduchý stolný počítač na mieru, alebo o výkonné a zároveň herné PC. Veľmi radi vám totiž pomôžeme s vytvorením PC zostavy presne podľa vašich predstáv. Pokúsime sa čo najlepšie odhadnúť vaše potreby a zložiť pre vás počítač na mieru tak, aby obsahoval také komponenty a mal taký výkon, aký by ste od svojej novej zostavy PC ani neočakávali.

 

Obľúbené produkty

 

Notebooky hacomLed monitory hacomPC zostavy hacom