Služby Hacom

Sme radi, že na základe rastúcich požiadaviek trhu vám môžeme ponúknuť veľké množstvo kvalitných a profesionálnych služieb ako je ochrana objektov, monitorovanie objektov, IT služby a outsourcing (PC na mieru, servis PC, outsourcing), internetové služby (Hacom internet, swan), fotopasce a termovízie (inštalácia a servis), satelitná televízia a elektronika. V súčasnej dobe poskytujeme naše služby na celom území Slovenskej republiky a aj mimo nej. Hacom služby a profesionálny prístup oceňujú nielen domácnosti ale aj firmy. Poskytujeme komplexné riešenia, odborné poradenstvo, dodanie tovaru, zariadení a služieb, inštaláciu a servis.

 

Vyberte si a prejdite na jednotlivé sekcie tejto stránky

 

 


OCHRANA OBJEKTOV

Pre bezpečnosť rodiny a majetku je nevyhnutnosťou kvalitný alarm do domu či firmy. My v Hacom sme lincencovaným realizátorom zabezpečovacích systémov do domácností i firemných priestorov. Ponúkame kvalitné zabezpečenie objektov v Žiline a okolí. Už nemusíte mať strach o vašu domácnosť a majetok. Navrhneme, ktoré riešenie zabezpečenia objektu je pre vás najvhodnejšie a bez "slepých" miest. Vysvetlíme vám dopodrobna ako alarm do domu a firmy funguje, poradíme vám, kam ho umiestniť, aby účinne chránil vašu domácnosť. K alarmu do domu či firmy vám pribalíme všetky zabezpečovacie komponenty a vykonáme úplnú inštaláciu u vás doma

 

 


Monitorovanie OBJEKTOV

Bezpečnosť je v dnešnej dobe prvoradá. Preto ponúkame aj kompletný servis pri zabezpečovaní firmy a bývania. Zverte svoju firmu či domácnosť do rúk odborníkov. Poskytujeme montáž kamerového systému, servis kamerového systému a dokonca i monitorovanie objektov. Vieme, že pocit bezpečia je pre každého najdôležitejší. Sme licencovaným realizátorom kamerového zabezpečenia. Poradíme vám s výberom techniky, namontujeme kamerový systém a postaráme sa o to, aby všetko fungovalo tak ako treba. Každá technika potrebuje občas revíziu či drobné opravy, preto zabezpečujeme aj servis kamerových systémov. Radi sa postaráme o to, aby boli vaše objekty neustále chránené a sledované. Zabezpečíme pre vás aj monitorovanie objektov.

 

 


IT služby a outsourcing

V rámci IT outsourcingu vám poskytujeme kompletné IT služby od výberu zariadení, ich inštalácie, revízie až po opravy. IT outsourcing je externá služba, ktorej súčasťou je aj správa sietí, ich zriadenie a nepretržitá podpora. Nech sa stane čokoľvek, pri akýchkoľvek problémoch, ktoré sa týkajú IT oblasti, sme tu pre vás. Naši technici a správcovia sietí sa o správu IT a siete vašej spoločnosti postarajú i na diaľku. Šetrite čas a peniaze vďaka IT službám a outsourcingu od Hacom. Medzi IT služby patrí aj servis notebookov a počítačov.

 


 

Internetové služby

Pripravili sme si pre vás bezdrôtový internet v Žiline, ktorý splní vaše očakávania ohľadom kvality a rýchlosti. Samozrejme vieme, že je pre vás v rámci domácnosti výhodná mobilnosť, a preto vám ponúkame bezdrôtové riešenie internetu, ktoré vás nesklame ani vo väčšej vzdialenosti a pri nepriaznivom počasí.           

Najmä mládež si dnes bez pripojenia na internet nevie predstaviť svoj život. Doprajte sebe aj deťom bezdrôtový internet v Žiline. Preto, ak máte doma zopár „puberťákov“, určite sa potešia, ak budú môcť byt stále online aj cez bezdrôtové pripojenie Wi-Fi v domácnosti.

Hovoríte, že k vám vnúčikovia a vnučky (alebo vaše dospelé deti) chodia len občas? Nevadí! Neváhajte a vyskúšajte si bezdrôtový internet v Žiline aj vy, naučte sa v čase ich neprítomnosti pracovať s internetom a buďte rodičmi či starkými, ktorí kráčajú s dobou. Keď sa k vám deti a vnúčence opäť vrátia a pripoja sa na internet či už prostredníctvom kábla alebo cez Wi-Fi, využijete to, čo ste sa naučili. Budete im totiž môcť urobiť radosť a zahrať sa s nimi ich obľúbené hry cez váš bezdrôtový internet.

 


Fotopasce a termovízie

Fotopasce a termovízie nájdu svoje uplatnenie nielen v poľovníctve. Fotopasce spoľahlivo zaznamenajú statické snímky či videá. Aktivujú sa vždy pri zaznamenaní pohybu človeka alebo zvieraťa. Výborne poslúžia na ochranu majetku, alebo k zachyteniu pohybu divokej zveri. Termovízie sú určené na bezdotykové meranie teploty a na detekciu rozloženia teploty s vysokým tepelným rozlíšením na stacionárnych a pohybujúcich sa meraných objektoch. Termovízie sú vysoko odolné a robustné. Sú vhodné aj na nepretržitú priemyselnú prevádzku. Nájdu si svoje využitie hlavne pri monitorovaní objektov, kontrole kvality či detekcii požiaru. V ponuke našich služieb nájdete aj inštaláciu a servis termovízií a fotopascí.

 


Satelitná televízia

Nestačia vám základné programy DVB-T2 televízie? Satelitná televízia je jedným z najlacnejších a najrozšírenejších riešení ako získať veľké množstvo televíznych programov. Tým, že satelitná televízia nie je viazaná na žiadne káble, dostala sa do popredia v mestách ale aj mimo nich. My v Hacom poskytujeme satelitnú televíziu v Žiline a okolí. Na výber máte poskytovateľov satelitnej televízie ako Skylink a freeSAT, ktoré sa radia medzi najrozšírenejšie a najobľúbenejšie v Žilinskom kraji. Balíčky, z ktorých si môžete vybrať, obsahujú veľké množstvo televíznych programov, v ktorých si ľahko nájdete svoje najobľúbenejšie kanály. Balíčky môžete kombinovať podľa toho, o akú cenovú kategóriu máte záujem a aké množstvo programov chcete pozerať. Užitočné rady k satelitnej TV Skylink nájdete aj v našom blogu.

 

LED technika

Hľadáte LED osvetlenie v exteriéri alebo interiéri domu? Chcete si osvetliť alebo podsvietiť kuchynskú linku, kúpeľňu či kanceláriu?  V našom e-shope máme širokú ponuku LED pásikov, na vonkajšie aj vnútorné použitie. LED žiarovky rôznej svietivosti a farieb i príslušenstvo, ktoré LED osvetlenie a LED technika potrebuje k správnemu fungovaniu. V zime v našej ponuke nechýba ani vianočné interiérové alebo exteriérové osvetlenie. Potrebujete poradiť? Stačí, ak nás kontaktujete emailom, telefonicky alebo cez livechat v dolnom rohu. Radi vám pomôžeme s výberom LED techniky aj inštaláciou LED techniky.

 
 

Prečo nakupovať u nás?

14 rokov na trhu

Riešenia na mieru

Autorizovaný predajca

Certifikovaný realizátor

Kamenná predajňa v Žiline

 

Čo o nás povedali?

Janka Mokáňová

S návštevou predajne v Považskom Chlmci som bola veľmi spokojná. Šikovný mladý muž, poradil, aktivoval potrebné veci k Skylinku. Kúpila som prístroj, doma spojazdnila a už pozeráme. Ďakujem, ste super. 🌞

ZŠ Budatín

Naše objednávky pre základnú školu vybavené rýchlo a kvalitne. Či požadujete kvalitný toner, notebook, tlačiareň alebo servis kamier - poradia a dodajú najlepšiu variantu a kvalitu. Odporúčam všetkým.

Peter Guczmann

Chcem sa touto recenziou poďakovať tímu Hacom ktorý EXPRESNE rýchlo po mojom telefonáte vyriešili moju situáciu s novou AM5 X670E základnou doskou. Konkurenčný gigant (zelený panáčik) ma po zaplatení mesiac ťahal za nos s doručením až v novembri. Pán v Hacom so mnou vyriešil rezerváciu a objednávku za 2 min. Na druhý deň dosku vyexpedovali a deň na to v Trnave zvonil kuriér. Bez nejakých extra prehnaných cien s dopravou zdarma (338 eur doska).

Ďakujem páni. Viac obchodov ako tento!