Vzdialená správa PC

Správa počítačov pre firmy, správa sietí pre firmy... Aj vy máte v počítačoch a v sieťach chaos a hľadáte niekoho, kto vám s IT správou pomôže? V tom prípade ste správne. Pre nás, odborníkov z Hacom, je správa sietí pre firmy či vzdialená správa PC jednoduchou záležitosťou. Ale aby sme to vysvetlili aj vám, tak pekne od začiatku.

Správa PC (alebo správa PC pre firmy) zahŕňa všetky služby od výberu IT techniky, až po jej úplnú konfiguráciu a inštaláciu programov či aplikácií. So správou PC je úzko spätá aj vzdialená správa PC (alebo vzdialená správa PC pre firmy), ktorou sa označuje nepretržitý kontakt s vašou firmou v oblasti IT. Pod pojem vzdialená správa PC teda spadá neustála kontrola a servis IT techniky, vrátane takých drobností, ako je včasná výmena tonerov v tlačiarňach a pod. Okrem toho to znamená, že vám a vašim zamestnancom budeme k dispozícii aj v prípade nečakaných porúch zariadení, ktoré naši technici rýchlo a spoľahlivo vyriešia.

Správa počítačových sietí - nastavenie internej siete, ktorou sú prepojené všetky (alebo vybrané) súkromné či firemné počítače (ale i ďalšia technika). Špecialisti z našej firmy vedia takouto sieťou prepojiť všetky vami zvolené zariadenia. A keďže správa počítačových sietí (či správa sietí pre firmy) v sebe zahŕňa dlhodobú spoluprácu, naši pracovníci budú vašu firemnú či domácu sieť naďalej monitorovať, reinštalovať a neustále dohliadať na jej funkčnosť. Zároveň sme pripravení kedykoľvek vám pomôcť v prípade porúch či nečakaných výpadkov siete.

TeamViewer - Služba TeamViewer slúži na vzdialený prístup, vzdialené ovládanie a vzdialenú podporu. Funguje takmer na všetkých operačných systémoch pre počítače a mobily, ako je napríklad Windows, Android alebo iOS. TeamViewer nám teda umožňuje v prípade potreby pracovať na vašich počítačoch alebo mobilných zariadeniach nachádzajúcich sa kdekoľvek na svete a používať ich tak, ako keby sme boli priamo pri nich. Vďaka čomu vyriešime za vás všetky poruchy a chyby na zariadeniach rýchlo a jednoducho.

 

         

 

Obľúbené produkty

 

Notebooky hacomroutre hacom