O firme Hacom

Firma Hacom.sk vznikla 1.3.2009 na základe požiadaviek trhu na odborný predaj, kvalitný servis a starostlivosť v oblasti výpočtovej a satelitnej techniky. Postupne sme našu odbornosť rozšírili o zabezpečovacie a kamerové systémy. Dňa 1.1.2014 sme sa k naším zákazníkom priblížili otvorením kamennej prevádzky na súčasnej adrese. V ten istý rok ( r.2014 ) sme spustili úspešný projekt hacomNET, internet pre domácnosti, náročných zákazníkov a firmy.       O rok neskôr (r.2015) sme spustili náš prvý elektronický obchod e-shop, ktorý sme následne 25.5.2018 aktualizovali do súčasnej podoby.

Náš korektný a kvalitný prístup oceňujú nielen domácnosti, ale aj spoločnosti, ktoré denne využívajú svoje zariadenia na prácu a podnikanie. Výhodou spolupráce je odborné poradenstvo, dodanie tovaru, zariadení a služieb v najkratšom čase. Inštaláciu a servis vykonávame priamo u zákazníka alebo na našom servisnom pracovisku.

Naším cieľom je vysoká odbornosť, rozširovanie kolektívu, dlhodobé pôsobenie na trhu a uspokojenie požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  • Cieľom a filozofiou je, aby zákazník bol maximálne spokojný s našou službou, tovarom a vytváranie dlhodobej spolupráce s ním.
  • Spokojný zákazník je vtedy, pokiaľ mu zariadenia bezchybne fungujú. Preto sa snažíme ponúkať produkty dlhodobo overených výrobcov. V prípade poruchy sa postaráme o rýchle a bezproblémové vyriešenie jeho požiadavky, prípadne reklamácie.
  • Na to aby sme dokázali byť dlhodobým partnerom našich zákazníkov, snažíme sa vytvárať nadštandardné vzťahy a vždy vykonávať našu prácu k jeho spokojnosti.
 Roman Dolinajec

zakladateľ

špecializácia: IT, CCTV, ALARM

kontakt: info@hacom.sk

Motto:

Čím vyššia morálka obchodníkov a výrobcov, tým bohatší ľud, tým bohatšia zem.  Nemôže byť bohatstvo tam, kde ľudia sú zamestnaní vzájomným podvádzaním; nemajú času na vybudovanie hodnôt, na vytvorenie bohatstva. Tomáš BaťaMartin Dolinajec

obchodník, špecialista

zameranie : maloobchod - veľkoobchod, špecialista SAT, DVB-T, TV technika

kontakt: obchod@hacom.sk, tel. +421 948 979 979
 

Jakub

technik

zameranie: IT, CCTV, ALARM

kontakt: servis@hacom.sk, tel. +421 907 312 694
 

Piti

špecialista

zameranie: siete,bezpečnosť, linux