O firme Hacom

Firma Hacom.sk vznikla 1.3.2009 na základe požiadaviek trhu na odborný predaj, kvalitný servis a starostlivosť v oblasti výpočtovej a satelitnej techniky. Postupne sme našu odbornosť rozšírili o zabezpečovacie a kamerové systémy. Dňa 1.1.2014 sme sa k naším zákazníkom priblížili otvorením kamennej prevádzky na súčasnej adrese. V ten istý rok ( r.2014 ) sme spustili úspešný projekt hacomNET, internet pre domácnosti, náročných zákazníkov a firmy. O rok neskôr (r.2015) sme spustili náš prvý elektronický obchod e-shop, ktorý sme následne 25.5.2018 aktualizovali do súčasnej podoby a neustále na ňom pracujeme. V roku 2019 (1.3.2019) sme zväčšili predajné a skladové priestory, kde každá časť je individuálne prispôsobená poskytovaným segmentom: Ochrana objektov a priestorov ( alarmy, CCTV, videovrátniky ) - IT produkty a služby - TV a SAT technika - LED príslušenstvo - Fotopasce a termovízie, rôzne káble, redukcie a prevodníky.

V súčastnej dobe poskytujeme naše služby nielen lokálne, ale na celom území Slovenskej republiky a aj mimo nej.

Náš korektný a kvalitný prístup oceňujú nielen domácnosti, ale aj spoločnosti, ktoré denne využívajú svoje zariadenia na prácu a podnikanie. Výhodou spolupráce sú komplexné riešenia, odborné poradenstvo, dodanie tovaru, zariadení a služieb v najkratšom čase. Inštaláciu a servis vykonávame priamo u zákazníka alebo na našom servisnom pracovisku.

Naším cieľom je vysoká odbornosť, rozširovanie kolektívu, dlhodobé pôsobenie na trhu a uspokojenie požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov.Roman Dolinajec

zakladateľ firmy

IT, CCTV, ALARM, termovízie

kontakt: info@hacom.sk

 

Janka

vedúca prevádzky, nákupca

e-shop, predajňa

 

Martin

asistent predaja

e-shop, predajňa

 

Roman

asistent predaja

predajňa

 

Matej

technik

CCTV, ALARM

 

Peter

technik

optické a metalické siete, CCTV, ALARM, SAT

 

Piti

technik, špecialista

IT, siete, bezpečnosť

 

Michal

technik

IT, CCTV, ALARM, SAT