O firme Hacom

Kto sme?

Firma Hacom vznikla 1.3.2009. Spočiatku sme sa zameriavali  na odborný predaj, kvalitný servis a starostlivosť v oblasti výpočtovej a satelitnej techniky. Neskôr sme portfólio ponúkaných služieb rozšírili aj o zabezpečovacie a kamerové systémy. A práve montáž alarmov, kamerových systémov a IT služby tvoria dodnes základ nášho portfólia.

Prelomový bol pre nás rok 2014, v ktorom sme pre vás spustili úspešný projekt hacomNET a otvorili sme našu prevádzku na súčasnej adrese. Rokmi sme sa postupne z lokálnej firmy vypracovali na etablovanú spoločnosť a svoje služby poskytujeme v rámci celej Slovenskej republiky, aj mimo nej. Pozrite si celé portfólio našich služieb.

14 rokov na trhu

Riešenia na mieru

Jablotron montážny partner

Odborné poradenstvo

Vysoká odbornosť

 

 

O našom eshope

Od roku 2015 sme ponúkané služby rozšírili a spustili sme náš prvý e-shop - Hacom.sk. Ten prešiel v roku 2018 zatiaľ najväčšou premenou a postupne ho stále vylepšujeme, aby sme vám mohli poskytovať čo najlepšie služby. V roku 2019 sme e-shop rozšírili aj o nové predajné a skladové priestory, kde je každá časť individuálne prispôsobená poskytovaným segmentom: Ochrana objektov a priestorov (alarmy, CCTV, videovrátniky) - IT produkty a služby - TV a SAT technika - LED príslušenstvo - Fotopasce a termovízie, rôzne káble, redukcie a prevodníky.

Naším prvoradým cieľom je vysoká odbornosť a schopnosť uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. O vašu spokojnosť sa preto aktuálne stará viac než 7 vysoko kvalifikovaných pracovníkov, pričom každý je špecialistom vo svojej oblasti.

autorizovaný predajca

výhodné ceny dopravy

doručenie v rámci celej strednej Európy

kamenná predajňa v Žiline

doprava zadarmo od 200 €

 

O vašu spokojnosť sa stará

Roman Dolinajec
zakladateľ firmy
IT, CCTV, ALARM, termovízie a príslušenstvo pre poľovníkov
kontakt: info@hacom.sk