O firme Hacom

Firma Hacom.sk vznikla 1.3.2009 na základe požiadaviek trhu na odborný predaj, kvalitný servis a starostlivosť v oblasti výpočtovej a satelitnej techniky. Postupne sme našu odbornosť rozšírili o zabezpečovacie a kamerové systémy. Dňa 1.1.2014 sme sa k naším zákazníkom priblížili otvorením kamennej prevádzky na súčasnej adrese. V ten istý rok ( r.2014 ) sme spustili úspešný projekt hacomNET, internet pre domácnosti, náročných zákazníkov a firmy. O rok neskôr (r.2015) sme spustili náš prvý elektronický obchod e-shop, ktorý sme následne 25.5.2018 aktualizovali do súčasnej podoby. V roku 2019 (1.3.2019) sme zväčšili predajné priestory, kde každá časť je individuálne prispôsobená poskytovaným segmentom: Ochrana objektov a priestorov - IT produkty a služby - TV a SAT technika - LED príslušenstvo - rôzne káble, redukcie a prevodníky. V súčastnej dobe poskytujeme naše služby nielen lokálne, ale na celom území Slovenskej republiky.

Náš korektný a kvalitný prístup oceňujú nielen domácnosti, ale aj spoločnosti, ktoré denne využívajú svoje zariadenia na prácu a podnikanie. Výhodou spolupráce je odborné poradenstvo, dodanie tovaru, zariadení a služieb v najkratšom čase. Inštaláciu a servis vykonávame priamo u zákazníka alebo na našom servisnom pracovisku.

Naším cieľom je vysoká odbornosť, rozširovanie kolektívu, dlhodobé pôsobenie na trhu a uspokojenie požiadaviek aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  • Cieľom a filozofiou je, aby zákazník bol maximálne spokojný s našou službou, tovarom a vytváranie dlhodobej spolupráce s ním.
  • Spokojný zákazník je vtedy, pokiaľ mu zariadenia bezchybne fungujú. Preto sa snažíme ponúkať produkty kvalitných a dlhodobo overených výrobcov. V prípade poruchy sa postaráme o rýchle a bezproblémové vyriešenie požiadavky, prípadne reklamácie.
  • Na to aby sme dokázali byť dlhodobým partnerom našich zákazníkov, snažíme sa vytvárať nadštandardné vzťahy a vždy vykonávať našu prácu k jeho spokojnosti.
 Roman Dolinajec

zakladateľ

špecializácia: IT, CCTV, ALARM

kontakt: info@hacom.sk

 

Martin Dolinajec

obchodník, špecialista

zameranie : maloobchod - veľkoobchod, špecialista SAT, DVB-T, TV technika

kontakt: obchod@hacom.sk, tel. +421 948 979 979
 

Janka

asistent predaja

zameranie: e-shop

 

Matej

technik

zameranie: CCTV, ALARM

 

Peter

technik

zameranie: optické a metalické siete, CCTV, ALARM

 

Piti

technik, špecialista

zameranie: IT, siete, bezpečnosť, linux