Prečo nakupovať u nás

Hacom – e-shop, ktorý vám ponúka kvalitnú elektroniku a množstvo služieb za najvýhodnejšie ceny. Pýtate sa, prečo práve my? Pretože máme široký sortiment výpočtovej techniky, zabezpečovacích a kamerových systémov, satelitnú i LED techniku a mnoho ďalšieho, takže všetko zoženiete „pod jednou strechou“. Navyše môžete nákupy robiť z pohodlia domova či vašej kancelárie.

Chcete ušetriť ešte viac? Tak to ste určite na správnom mieste. Okrem klasickej výpočtovej techniky ponúkame aj Refurbished techniku. Takzvané Refurbished, teda renovované produkty sú také, ktoré boli používané, no prešli kompletnou rekonštrukciou a sú opäť v 100% stave. Ich obrovskou výhodou však je oveľa nižšia cena. My vám dokonca z takýchto obnovených komponentov dokážeme zostaviť počítač presne podľa vašich predstáv, či už ste moderný biznismen alebo zanietený pc hráč.

Okrem toho ponúkame špičkové služby v oblasti IT za rozumné ceny. Chcete pracovať rýchlo a váš počítač nespolupracuje? Alebo máte zavírený notebook a neviete čo s ním? Podarilo sa vám vymazať všetky údaje – dokumenty, firemné zložky či dokonca pamätné fotografie? Neváhajte a zverte vašu techniku do našich rúk. Odborníci z Hacom zachránia váš počítač i vaše údaje. Zabezpečia reinštaláciu systému a nainštalujú do vášho pc ovládače, ktoré ho dostatočne zrýchlia. U nás sa dokonca vieme postarať aj o to, aby ste podobnej situácii predišli – stačí prísť a my vaše údaje vopred zálohujeme, ponúkneme vám kvalitný antivírusový systém i preventívnu reinštaláciu systému (ktorá sa odporúča aspoň 1x za rok). Pokiaľ reinštaláciu zveríte do rúk odborníkov v Hacom, nemusíte sa obávať, že by ste prišli o svoje údaje a môžete si byť istí, že váš počítač bude po reinštalácii v dokonalej kondícii.

Ak máte firmu, určite vás poteší aj ponuka IT outsourcing-u. Nezháňajte IT technikov pre každú oblasť zvlášť. Nechajte všetko na nás a ušetrite. Zverte do našich rúk kompletnú správu IT. Okrem toho, že sa budeme starať o všetky vaše zariadenia a ich funkčnosť, budeme spravovať všetky vaše systémy a budeme vám včas dodávať a vymieňať spotrebný materiál ako sú tonery a pod. Navyše pre vás budeme neustále k dispozícii pri riešení akýchkoľvek problémov v IT oblasti.

Ešte stále nie ste presvedčený o tom, že sme to práve my, kto sa o vás najlepšie postará? V tom prípade by ste mali vedieť, že okrem spomínaných služieb ponúkame aj služby a starostlivosť v oblasti bezpečnostnej techniky – s nami sa preto vždy budete cítiť v bezpečí. Ponúkame vám zabezpečovacie a kamerové systémy, ich inštaláciu, kontrolu i opravu. Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky produktov a služieb.