Prečo nakupovať u nás

Hacom – overený e-shop zákazníkmi na Heureke, ktorý vám ponúka kvalitnú elektroniku za najvýhodnejšie ceny. Pýtate sa, prečo práve my? Pretože máme široký sortiment výpočtovej techniky, zabezpečovacích a kamerových systémov, satelitnú i LED techniku a mnoho ďalšieho, takže všetko zoženiete „pod jednou strechou“. Sme držiteľom 3. miesta - Cena kvality: Tlačiarne a príslušenstvo 2022 na Heureke.

Spolupracujeme s poprednými výrobcami elektroniky a sme partnerom mnohých z nich, vďaka čomu vieme rýchlo riešiť servis a podporu v prípade potreby.

Sme certifikovaný e-shop so zabezpečenou platbou. U nás máte dokonca na výber široké možnosti platby, vrátane platby kryptomenou alebo na splátky. Spolupracujeme s viacerými prepravnými spoločnosťami, nechýba DPD a Packeta.

 

14 rokov na trhu

Riešenia na mieru

Jablotron montážny partner

Odborné poradenstvo

Vysoká odbornosť

 

 

Na náš sortiment vykonávame aj inštaláciu v rámci nárokov slovenskej legislatívy vrátane nárokov od výrobcov. Týka sa to najmä satelitnej techniky, kamerových systémov a alarmov do domov a firiem.

V rámci služieb ponúkame špičkové služby v oblasti IT za rozumné ceny vrátane servisu PC a notebookov. Odborníci z Hacom zachránia váš počítač i vaše údaje, či už ide o hardvérovú alebo softvérovú poruchu.

Našou špecialitou je montáž kamerových systémov a alarmov do domov, firiem i bytov. Vďaka skúsenostiam vieme na mieru navrhnúť bezpečnostné riešenie pre objekt, ktorý potrebujete chrániť bez slepýc miest.

Pre firmy zabezpečujeme IT outsourcing. Zastrešujeme úplne technické zázemie pre plynulé fungovanie firmy. Nezháňajte IT technikov pre každú oblasť zvlášť. Nechajte všetko na nás a ušetrite. Zverte do našich rúk kompletnú správu IT. Okrem toho, že sa budeme starať o všetky vaše zariadenia a ich funkčnosť, budeme spravovať vaše systémy a budeme vám včas dodávať a vymieňať spotrebný materiál ako sú tonery a pod. Navyše pre vás budeme neustále k dispozícii pri riešení akýchkoľvek problémov v IT oblasti.

 

autorizovaný predajca

výhodné ceny dopravy

doručenie v rámci celej strednej Európy

kamenná predajňa v Žiline

doprava zadarmo od 250 €

 

Ešte stále nie ste presvedčený o tom, že sme to práve my, kto sa o vás najlepšie postará? V tom prípade by ste mali vedieť, že okrem spomínaných služieb ponúkame aj služby a starostlivosť v oblasti bezpečnostnej techniky – s nami sa preto vždy budete cítiť v bezpečí. Ponúkame vám zabezpečovacie a kamerové systémy, ich inštaláciu, kontrolu i opravu. Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky produktov a služieb.