Jablotron Prístupové Moduly (Zbernicové)

Zobrazenie:
Zoradiť:

Výrobca Všetko

Dostupnosť Všetko

Typ

JA-112E Jablotron zbernicový prístupový modul RFID

JA-112E je zbernicový prístupový modul s ovládacím segmentom a RFID čítačkou ktorý slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100
Obj. čislo:
JA-112E
Dostupnosť: info u predajcu

JA-113E Jablotron zbernicový prístupový modul s klávesnicou a RFID

JA-113E je zbernicový prístupový modul s klávesnicou, ovládacím segmentom a RFID čítačkou. Slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100.
Obj. čislo:
JA-113E
Dostupnosť: info u predajcu

JA-114E Jablotron zbernicový prístupový modul s displejom, klávesnicou a RFID

Klávesnica JA-114E je zbernicový prístupový modul s LCD displejom, klávesnicou, ovládacím segmentom a RFID čítačkou ktorá slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100.
Obj. čislo:
JA-114E
Dostupnosť: info u predajcu

JA-122E Jablotron zbernicová vonkajšia čítačka RFID

Čítačku RFID bezdrôtových čipov JA-122E je možné použiť na aktivácií PG výstupov. Je možné ju použiť napr. k ovládaniu prístupu (otváranie dverného zámku). Disponuje čítacou plochou a optickou signalizáciou stavu.
Obj. čislo:
JA-122E
Dostupnosť: info u predajcu

JA-123E Jablotron zbernicová vonkajšia klávesnica s čítačkou RFID

Klávesnicu s čítačkou bezdotykových RFID čipov je možné použiť na aktiváciu PG výstupu (napr. k riadeniu prístupu ovládaním dverného zámku , garáže) alebo na ovládanie sekcie zabezpečovacieho systému JABLOTRON .
Obj. čislo:
JA-123E
Dostupnosť: info u predajcu

JA-118N Jablotron zbernicový 8-kanálový výstupný modul

Zbernicový osemkanálový výstupný modul JA-118N poskytuje výstupy pre signalizáciu zapnutej ochrany alebo IW/EW poplachov až v 8 sekciách, prípadne stavu až 8 PG výstupov.
Obj. čislo:
JA-118N
Dostupnosť: info u predajcu