Tlačiarne Epson EcoTank

Tlačiarne EcoTank od spoločnosti Epson šetria vaše peniaze.

Spoločnosť Epson prichádza na trh s horúcou novinkou. Sú ňou tlačiarne EcoTank. Na rozdiel od väčšiny tlačiarní majú tlačiarne EcoTank namiesto kaziet veľký atramentový zásobník, ktorý sa dopĺňa atramentom z fľaštičiek. Hneď po inštalácii tlačiarne máte dostatok atramentu pre tlač až neuveriteľných 14 000 strán. Dosť bolo častého menenia kaziet. S tlačiarňami EcoTank šetríte svoj čas i peniaze. Inštalácia je veľmi jednoduchá a pri dopĺňaní sa už nezašpiníte, ako pri kazetách. Tento inovatívny rad tlačiarní EcoTank vám teda ponúka neprekonateľne nízku cenu tlače s až 90 % úsporou nákladov na atrament.

 

Prečo tlačiareň EcoTank?

 • úspora až 90% nákladov na tlač
 • súčasťou balenia je atrament na cca 12 000 strán a 6 500 farebných strán
 • možnosť zvoliť si model z radu ET Pigment Ink s tlačou 100% odolnou voči vode, oteru a svetlu
 • veľké množstvo produktov formátu A4, A3
 • ušetríte vďaka extrémne nízkej spotrebe atramentu
 • veľmi nízka spotreba elektrickej energie
 • šetria životné prostredie
 • pre firmy ale aj bežnú tlač
 • možnosť tlače z mobilných a ďalších zariadení
 • jednodúcha inštalácia
 • 3 ročná záruka

Ako to funguje?

Spoločnosť Epson bola prvá, ktorá priniesla na trh špecializované tlačiarne bez atramentových kaziet, vďaka čomu sa stala celosvetovou jednotkou medzi dodávateľmi tlačiarní na trhu. Vo svete bolo predaných už viac ako 50 miliónov tlačiarní EcoTank.

Výhodou tlačiarní EcoTank je aj to, že bez ohľadu na množstvo atramentu potrebného pre tlač dokumentu je čas tlače jednej strany oveľa kratší ako pri konkurenčných modeloch.

U najnovšej generácie tlačiarní EcoTank je atramentový zásobník umiestnený v prednej časti tlačiarne. Prístup k zásobníku je jednoduchý, ľahko sa dopĺňa a jednoducho zistíte stav atramentov. Vďaka vylepšenému systému dopĺňania atramentu je riziko neporiadku a vyšplechnutia atramentu minimálne.

Spoločnosť Epson používa permanentné tlačové hlavy, vďaka čomu už nebudete musieť utrácať za náhradné tlačové hlavy a trápiť sa s ich výmenou. Od starostí vás odbremení aj predĺžená trojročná záruka.

Vybrať si môžete z množstva modelov tlačiarní s atramentovými zásobníkmi. Ponuka spoločnosti Epson je oveľa širšia ako ponuky ostatných výrobcov tlačiarní. Vybrať si môžete presne takú tlačiareň EcoTank, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám, či už ide o bežnú tlač, firemnú tlač alebo tlač fotografií.

Odporúčame tlačiarne od spoločnosti Epson:

Epson Expression Home XP-5150

+ Malé rozmery
+ Wi-Fi
+ Obojstranná tlač

EPSON EcoTank L3250

+ Mimoriadne hospodárna tlač
+ Aplikácia Epson Smart Panel
+ 3-ročná predĺžená záruka

Epson EcoTank L4260

+ Automatická obojstranná tlač
+ Atrament v balení až na 3 roky
+ LCD displej

Všetky tankové tlačiarne z ponuky: