Tlačiarne Epson EcoTank

Tlačiarne EcoTank od spoločnosti Epson šetria vaše peniaze.

Spoločnosť Epson prichádza na trh s horúcou novinkou. Sú ňou tlačiarne EcoTank. Na rozdiel od väčšiny tlačiarní majú tlačiarne EcoTank namiesto kaziet veľký atramentový zásobník, ktorý sa dopĺňa atramentom z fľaštičiek. Hneď po inštalácii tlačiarne máte dostatok atramentu pre tlač až neuveriteľných 14 000 strán. Dosť bolo častého menenia kaziet. S tlačiarňami EcoTank šetríte svoj čas i peniaze. Inštalácia je veľmi jednoduchá a pri dopĺňaní sa už nezašpiníte, ako pri kazetách. Tento inovatívny rad tlačiarní EcoTank vám teda ponúka neprekonateľne nízku cenu tlače s až 90 % úsporou nákladov na atrament.

 

Prečo tlačiareň EcoTank?

 • úspora až 90% nákladov na tlač
 • balenie obsahuje atrament na tlač cca 12 000 čiernobielych strán a 6500 farebných strán 
 • možnosť zvoliť si model z radu ET Pigment Ink s tlačou 100% odolnou voči vode, oteru a svetlu
 • veľké množstvo produktov formátu A4, A3
 • ušetríte vďaka extrémne nízkej spotrebe atramentu
 • veľmi nízka spotreba elektrickej energie
 • šetria životné prostredie
 • pre firmy ale aj bežnú tlač
 • možnosť tlače z mobilných a ďaších zariadení
 • jednoduchá inštalácia
 • 3 ročná záruka

 

Ako to funguje?

Spoločnosť Epson bola prvá, ktorá priniesla na trh špecializované tlačiarne bez atramentových kaziet, vďaka čomu sa stala celosvetovou jednotkou medzi dodávateľmi tlačiarní na trhu. Vo svete bolo predaných už viac ako 50 miliónov tlačiarní EcoTank.

Výhodou tlačiarní EcoTank je aj to, že bez ohľadu na množstvo atramentu potrebného pre tlač dokumentu je čas tlače jednej strany oveľa kratší ako pri konkurenčných modeloch.

U najnovšej generácie tlačiarní EcoTank je atramentový zásobník umiestnený v prednej časti tlačiarne. Prístup k zásobníku je jednoduchý, ľahko sa dopĺňa a jednoducho zistíte stav atramentov. Vďaka vylepšenému systému dopĺňania atramentu je riziko neporiadku a vyšplechnutia atramentu minimálne.

Spoločnosť Epson používa permanentné tlačové hlavy, vďaka čomu už nebudete musieť utrácať za náhradné tlačové hlavy a trápiť sa s ich výmenou. Od starostí vás odbremení aj predĺžená trojročná záruka.

Vybrať si môžete z množstva modelov tlačiarní s atramentovými zásobníkmi. Ponuka spoločnosti Epson je oveľa širšia ako ponuky ostatných výrobcov tlačiarní. Zvoľte si presne takú tlačiareň EcoTank, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám, či už ide o bežnú tlač, firemnú tlač alebo tlač fotografií.

 

Odporúčame z našej ponuky EPSON:

   Epson Expression Home XP-5150                EPSON EcoTank L3250                             Epson EcoTank L4260

                     + Malé rozmery                                         + Mimoriadne hospodárna tlač                              + Automatická obojstranná tlač

                     + Wi-Fi                                                         + Aplikácia Epson Smart Panel                               + Atrament v balení až na 3 roky

                     + Obojstranná tlač                                    + 3-ročná predĺžená záruka                                    + LCD displej

 

                                                                

 

Odporúčame ďalej z našej ponuky EPSON: