22" LG LED 22XE1J-B - FHD, IPS, 1500cd, WOS, 24/7 22XE1J-B.AEU

Výrobca:
LG
Obj. čislo:
20802700102
Part number:
22XE1J-B.AEU
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

3 980,85 € s DPH / ks 3 317,38 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

22" LG LED 22XE1J-B - FHD, IPS, 1500cd, WOS, 24/7 22XE1J-B.AEU

Vysoká viditeľnosť v jasnom prostredí
S jasom 1 500 nitov sa 22XE1J môže pochváliť vysokou viditeľnosťou aj v jasnom prostredí. Navyše jeho jasná viditeľnosť môže poskytnúť rôzne informácie aj tým, ktorí nosia polarizačné slnečné okuliare.

Univerzálna veľkosť obrazovky 21,5 palca
Malá a ľahká veľkosť 21,5 palca umožňuje flexibilné použitie v rôznych priestoroch. Displej môžete nainštalovať rôznymi spôsobmi, čo umožňuje vysoké využitie pre malé a stredné podniky (SMB) až po veľké podniky.

Zabezpečené krytie s dizajnom IP56
Displej je utesnený v prevedení IP56 pre spoľahlivú prevádzku. Je navrhnutý tak, aby bol nielen vodeodolný, ale aj odolný voči poveternostným vplyvom proti škodlivým účinkom slnka, dažďa, snehu, prachu a vetra, čo je základná vlastnosť pre vonkajšie použitie.

Široký rozsah prevádzkových teplôt
22XE1J je možné použiť v širokom rozsahu prevádzkových teplôt, čo má za následok menej obmedzení pre vonkajšiu inštaláciu.

Konformný povlak
Conformal Coating zlepšuje spoľahlivosť obvodovej a napájacej dosky tým, že ich chráni pred prachom, železným práškom, vlhkosťou atď.

Inteligentné ovládanie jasu
Jas obrazovky sa automaticky nastavuje v závislosti od okolitého osvetlenia. Jas je zvýšený vo svetle pre lepšiu viditeľnosť, zatiaľ čo v tme je znížený na efektívne riadenie spotreby.

Vysoký výkon s webOS
Quad Core SoC môže vykonávať niekoľko úloh súčasne bez samostatného prehrávača médií. Platforma webOS 4.1 navyše zvyšuje užívateľské pohodlie pomocou intuitívneho užívateľského rozhrania a jednoduchých nástrojov na vývoj aplikácií.

Jednoduchá distribúcia obsahu & Aktualizácia SW
22XE1J je vybavený vstavaným Wi-Fi, Bluetooth, Beacon, čo uľahčuje bezdrôtovú distribúciu obsahu a aktualizáciu firmvéru. Najmä pomocou Beacon a BLE (Bluetooth Low Energy) môže manažér obchodu vykonávať rôzne propagačné aktivity, ako je poskytovanie propagačných kupónov alebo informácií o produktoch návštevníkovi v reálnom čase.

Web Monitoring
Jedná sa o webové monitorovacie riešenie, ktoré používateľovi poskytuje jednoduché ovládanie. Umožňuje užívateľom mať plný prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek zo svojho mobilného telefónu a počítača, pokiaľ sú pripojení k sieti a zároveň majú prístup k aktuálnym aj minulým dátam. Umožňuje používateľom monitorovať jednotku, vykonávať akékoľvek úpravy a ovládať ju na diaľku v reálnom čase.

Jednoduchý reklamný pomocník spoločnosti LG, Promota
Pomocou aplikácie LG Promota, ktorú si môžete stiahnuť do mobilného zariadenia, môžete jednoducho vytvoriť svoj vlastný obsah displeja. S Promota môžete pridávať text a obrázky, aby ste vytvorili online profil pre svoju firmu, rovnako ako doručovať informácie, ako sú novinky o udalostiach, sezónne menu, akcie a ešte viac, svojim zákazníkom a zároveň odporúčať ľahko použiteľné šablóny relevantné pre vaše odvetvie.

Služba LG ConnectedCare v reálnom čase
Údržba je jednoduchá a rýchla s voliteľnou službou LG ConnectedCare, cloudovým riešením poskytovaným spoločnosťou LG. Vzdialene spravuje stav displejov na klientských pracoviskách pre diagnostiku porúch a služby diaľkového ovládania, čím podporuje stabilnú prevádzku podnikov klientov.

Parametre

Hmotnosť10 kg

Doplňujúce informácie

Farba Černá

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod