24" Kiosk Samsung KM24A - FHD, 250cd, CAP, 10TP, IP5x LH24KMATBGCXEN
Výrobca:
SAMSUNG
Obj. čislo:
Part number:
LH24KMATBGCXEN
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
*Kompaktný dizajn
*Antimikrobiálny povlak
*Riešenie všetko v jednom
*16/7
Typ obrazovky: ADS
Uhlopriečka [palce]: 23.8"
Rozlíšenie: 1,920 x 1,080
Rozstup bodu [mm]: 0.2745
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odozva [ms]: 14
Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Touch Technology: Capative
Konektory:
*HDMI In 1x
*USB 1x
*RS232 In
*RJ45 In
*WiFi
Napájanie: AC100-240V 50/60Hz
Spotreba [W]: 49.5
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na stenu: VESA - nepodporované
Rozmery: 547.9 x 334.4 x 48.8 mm