43" LG One:Quick Flex 43HT3WJ-UHD,350cd,WIoT10,cam,10TP,16/7 43HT3WJ-B.AEU

Výrobca:
LG
Obj. čislo:
20802700307
Part number:
43HT3WJ-B.AEU
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

2 654,20 € s DPH 2 211,83 € bez DPH

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

43" LG One:Quick Flex 43HT3WJ-UHD,350cd,WIoT10,cam,10TP,16/7 43HT3WJ-B.AEU

Displej All-in-One pre jednoduché a rýchle videohovory
So 43-palcovým all-in-one displejom LG One:Quick Flex so vstavanou kamerou, mikrofónmi a reproduktormi sa nemusíte stresovať online schôdzkami a hovormi a už vás nečakajú žiadne nepríjemnosti spojené s pripájaním a nastavovaním videokonferencií.

Efektívna spolupráca s dotykom a kreslením
One:Quick Flex je vybavený dotykovou technológiou In-Cell a premieňa nápady na skutočnosť. So špeciálnym dotykovým perom je možné ľahko robiť poznámky a kresliť. Diela možno tiež ukladať ako súbory a ľahko ich zdieľať prostredníctvom mobilného telefónu.

Jednoduchá preprava s pohyblivým stojanom (stojan predávaný zvlášť)
One:Quick Flex je možné použiť kdekoľvek v interiéri, kde ho možno premiestňovať pomocou koliesok. Od súkromnej kancelárie po verejný salónik hrá rôzne role podľa každej potreby, ako sú videokonferencie, ukážka dizajnu, spolupráca atď.

Rotácia obrazovky
One:Quick Flex podporuje otáčanie obrazovky pri použití vyhradeného stojana (predávané zvlášť), ktorý je možné široko používať otočením zvisle alebo vodorovne podľa pomeru obsahu.

Nastaviteľná výška
Výšku stojana je možné upraviť tak, aby vyhovovala držaniu tela alebo výške užívateľa. (až 9,5 cm)

Intuitívne UX a skvelá rozšíriteľnosť
Dotykové UX One:Quick Flex je navrhnuté tak, aby bolo podobné mobilnému dotykovému UX, takže sa ľahko používa. Operačný systém založený na Windows taktiež užívateľom uľahčuje inštaláciu a spúšťanie požadovaných programov prostredníctvom obrovskej knižnice aplikácií a nástrojov.

Hlasové príkazy
Užívateľ môže tiež vykonávať kľúčové funkcie prostredníctvom hlasových príkazov (v angličtine alebo kórejčine) bez toho, aby sa musel dotýkať obrazovky.

Elegantný dizajn, ktorý splýva s priestorom
Prekračuje konvenčnú čiernu farbu a je k dispozícii v štýlovej béžovej s hladkým povrchom, bez námahy splynie s okolitým interiérom.Parametre

Hmotnosť15,6 kg