AOC - VESA držiak AD110D0 AD110D0

Výrobca:
AOC
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
2088334010
Part number:
AD110D0
Záruka:
36 mesiacov

66,35 € s DPH / ks 55,29 € bez DPH / ks

AOC - VESA držiak AD110D0 AD110D0

Stolný rameno pre dva displeje až do veľkosti 27 "

Toto elegantné rameno pre dvoch monitory AD100 s plynovou pružinou môžete jednoducho pripevniť k stolu a unesie dva monitory s veľkosťou až 27 ". 360 ° rozsah otáčania, široký uhol náklonu a výška nastaviteľná v rozmedzí 230 mm znamenajú vysokú flexibilitu.

pripojenie VESA

Akýkoľvek monitor, ktorý vyhovuje montážnemu štandardu VESA (100x100 alebo 75x75), možno ľahko pripojiť na rameno pre monitor. Montážny systém VESA je široko používaným riešením, ktorým je vybavené veľa monitorov. V rámci neho sa štyrmi skrutkami monitor bezpečne pripevní ku kompatibilnému držiaku, a to s ohľadom na jeho ťažisko.

G-svorka

Máte stôl s otvorom pre vedenie káblov? Použite na upevnenie svojho monitoru G-svorku a dosiahnete maximálne čistého vzhľadu. Robustný G-svorka (montáž do priechodky) používa systém pre vedenie káblov alebo otvor v doske stole s priechodkou na pevné uchytenie ramena pre monitor ku stolu.

vedenie káblov

Keď zložíte odnímateľné kryty z ramena pre monitor, môžete jednoducho zastrčiť káble do príslušných drážok pripravených v ramene. Po vložení káblov pre napájanie aj prenos dát dovnútra stačí zavrieť kryty a získate uprataný stôl s úhľadne usporiadanými prepojovacími káblami. Káble zostanú na mieste, aj keď budete s monitorom hýbať alebo keď ho otočíte na výšku.

Systém mechanické plynové pružiny

Plynulý pohyb pri vyťahovaní, zasúvaní alebo zmene orientácie. Presná mechanická plynová pružina umožňuje jednoduché nastavenie polohy pevným tlakom ruky, pričom monitor zostane stabilný v novo nastavenej polohe. Monitor kedykoľvek ľahko nastavíte tak, aby ste získali čo nejergonomičtější polohu. Napätie pružiny možno nastaviť pre ľahšie / ťažšie monitory, aby pohyb bol ľahší a zároveň konečná poloha pevnejšie.

https://eu.aoc.com/cs/accessories/ad110-d0

Parametre