APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko a 2x IEC C13 outlets, RGB BGM2200-GR
Výrobca:
APC
Obj. čislo:
Part number:
BGM2200-GR
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
APC Back-UPS Pro, 2200VA, 1320W, Schuko, Line-interactive
Záložný zdroj APC Back-UPS Pro poskytuje spoľahlivú ochranu napájania pre domáce kancelárie a herné zostavy. Ponúka kapacitu 2200 VA / 1320 W, sínusový výstup, štyri chránené zásuvky Schuko a dve zásuvky C13. Vhodný na ochranu stolných počítačov, sieťových zariadení a multimediálnych systémov.
VÝSTUP
Kapacita výstupného výkonu [W]: 1320
Kapacita výstupného výkonu [VA]: 2200
Typ UPS: Line-interactive
Tvar výstupnej vlny: Sínusová
Výstupná frekvencia [Hz]: 50/60 ± 3 (synchronizované so sieťou)
Výstupné prípojky: 4 × Schuko (s ochranou proti prepätiu), 2 × IEC 60320 C13
Doba prenosu: typicky 8 ms, max. 10 ms
Doba zálohy pri 100% záťaži: 30 min
Doba zálohy pri 50% záťaži: 4 min 19 s
Doba zálohy pri 700 W: 4 min
VSTUP
Menovité vstupné napätie [V]: 230 (1 fáza)
Rozsah vstupného napätia [V]: 168 – 302
Typ pripojenia vstupu: Schuko
Maximálny vstupný prúd [A]: 12
Frekvencia na vstupe [Hz]: 50/60 ± 3
Kapacita spínacieho prúdu [A]: 15
Celkové harmonické skreslenie: < 3 % pri plnom zaťažení
BATÉRIE A DOBA BEHU
Typ batérie: Olovená (Lead-acid)
Napätie batérie [V]: 24
Počet batérií: 1
Počet osadených slotov: 1
Počet voľných slotov: 0
Doba nabíjania [h]: 16
Životnosť batérie: 3 – 5 rokov
Nabíjací výkon [W]: 12
Prúdová ochrana: 15 A
KOMUNIKÁCIA A SPRÁVA
Užívateľské rozhranie: Multifunkčný LCD panel
Alarmy: Varovanie pri prevádzke na batérii / nízkom napätí / preťažení
USB kompatibilita: Áno
FYZICKÉ
Výška [mm]: 292,1
Šírka [mm]: 104,14
Hĺbka [mm]: 408,94
Čistá hmotnosť [kg]: 12,3
Farba: Biela
Podpora montáže: Na podlahu (Floor)
Preferovaná montáž: Vertikálna
Montáž do rámu rack: Nie
Dĺžka napájacieho kábla [m]: 1,5
Počet káblov: 1
ŠPECIFIKÁCIA
Rad produktov: Back-UPS Pro
Prepäťová energia [J]: 1080
Potlačenie rušenia: Viacpólová filtrácia šumu (IEEE surge 5 %)