ARCTIC E231 WM Earphones with Microphone ORACO-ERM20-GBA01
Výrobca:
ARCTIC
Obj. čislo:
Part number:
ORACO-ERM20-GBA01
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Rad E231 bol navrhnutý s ohľadom na potreby užívateľov v pohybe. Silikónové náušníky tlmia okolité zvuky a tým prispievajú k lepšej úrovni basov, vďaka tomu je počúvanie záživnejšie. Okrem toho sú aj veľmi pohodlné a vhodné na dlhšie využívanie. Ľahké a pohodlné slúchadlá sú vybavené kvalitným medeným káblom a pozláteným 3,5 mm jackom, ktorý dodávajú maximálnu kvalitu zvuku v celom frekvenčnom rozsahu. Veľkosť náušníka je S/M/L. Táto verzia je s mikrofónom.
Frekvenčný rozsah 20 Hz -20k Hz
Impedancia 32 Ohm
Citlivosť 102 dB/mW
výkon 10 mW
Kábel 1.3 ms 3.5mm stereo jack