ARCTIC Freezer A35 CO – CPU Cooler for AMD socket ACFRE00113A

Výrobca:
ARCTIC
Obj. čislo:
201064055
Part number:
ACFRE00113A
Záruka:
70 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom

46,20 € s DPH / ks 38,50 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom ?

ARCTIC Freezer A35 CO – CPU Cooler for AMD socket ACFRE00113A

Freezer A35 CO
AMD Tower CPU Cooler for Continuous Operation

COMPACT PERFORMANCE MEETS MODERN DESIGN
Optimised performance meets moderný, black design and whisper-quiet operation. S jeho štyri offset pečivo, single-tower CPU chladič jemné čisté prepravy do zásobníka, where it môže byť účinne dissipated by means of a 120 mm fanúšik.

ULTIMATE PERFORMANCE THERMAL PASTE
The Freezer A35 CO prichádza s 0.8 g šringu nového MX-5. ARCTIC's Ultimate Performance thermal paste Enable a predovšetkým thin layer thickness due to ich nízkej viscosity a prvku veľkosti a signifikantne reduces the heat build-up between the heat spreader of the CPU and the cooler. Pri tom istom čase, je to neither conductive nór capacitive and therefore absolutne bezpečné, even for beginners.

FAN OPTIMISED FOR HEAT SINKS
Fanúšikovia inštalovali v Freezer A35 CO benefits z všetkých advantages of P-fans. S ich nízkym vibráciou, power-saving motorom a hydrodynamic plain bearing, majú kombináciu zaťaženia a efektívnej prevádzky. Zlomite jeho vysokú fin density, fanúšik guarantees s vysokým statickým tlakom s jeho zameraný vzduch flow a je ideálny pre použitie na radiátoroch a hlavičkách. Speed of fan môže byť dynamicky ovládaný pomocou PWM a môže byť optimálne adapted do jedného scenario.

IMPROVED INSTALLATION AND UNLIMITED RAM CLEARANCE
Freezer A35 CO je socket-specific inštalation variant pre AM4. Tieto redukujú nepotrebné zmontovanie materiálu a dodatočne simplifies the installation. ARCTIC používa improved and simplified ťahacie systém s jar-loaded skrutky pre Freezer A35 CO. Tento achieves optimum contact pressure and even distribution of the thermal compound. To je jeho kompaktný dizajn, to je možné, že unrestricted RAM compatibility when installed.

FOR CONTINUOUS OPERATION
The premium quality dual ball bearing allows continuous operation 24/7 bez slightest compromise in performance. Dust a vysoké temperácie sú affecting this bearing a lot less than generic sleeve or 1 ball bearings a thus make it the perfect choice when reliability is essential.

QUALITY YOU CAN RELY ON
To zaťaží longevity našich produktov, sú vyrobené z dlhých termínov testov pod rôzne, sometimes veľmi adverse conditions. V tomto smere, nakoľko sme schopní permanentne improve naše produkty pre našich zákazníkov. V porovnaní, excelentné výsledky long-term testing, kým naše odhady, že naše výrobky nie sú len outstanding v termínoch kvality, ale aj v termínoch durability.

General dáta

Compatibility
AMD Socket: AM4
*Ak ste vyskúšali problémy AM4, please stop and visit our FAQ.
Ram Klírens: unlimited
Operating Ambient Temperature: 0 - 40 °C

Heatsink
Heat Pipes: 4
Fin Material: Aluminum
Number of Fins: 54
Fín Thickness: 0,4 mm
Thermal Paste: MX-5 (0.8g)

Fan
Fan Size: 120
Fan Speed: 200 – 1800 rpm
Fan Bearing: Double Ball Bearing
Noise Level: 0.35 Sone
Current: 0,12 A
Connector: 4-Pin

Size & Weight
Lenght: 91 mm
Width: 133 mm
Height: 158.5 mm
Weight: 734 g

Packaging
Width: 144 mm
Height: 168 mm
Length: 113 mm
Weight: 0.894 kg

Parametre

Hmotnosť0,876 kg