ARCTIC Freezer i35 RGB - CPU Cooler for Intel ACFRE00096A

Výrobca:
ARCTIC
Obj. čislo:
201064054
Part number:
ACFRE00096A
Záruka:
70 mesiacov
Dostupnosť:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod

50,45 € s DPH / ks 42,04 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,30 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

ARCTIC Freezer i35 RGB - CPU Cooler for Intel ACFRE00096A

Freezer i35 RGB
Tower CPU Cooler pre Intel s RGB

LGA1700 COMPATIBLE
Freezer i35 RGB je kompatibilný s Intel's Alder Lake LGA 1700 procesormi. Jednou z týchto škatúľ je zvýrazňovaný vo veľkosti compared to jeho predecessor, hotspot remains centrum v regióne CPU die. Direct Touch hlava potrubia z freezera i35 RGB kryt tejto oblasti kompletne.

COMPACT PERFORMANCE MEETS MODERN DESIGN
Optimised performance meets moderný, black design and whisper-quiet operation. S jeho štyri offset pečivo, single-tower CPU chladič jemné čisté prepravy do zásobníka, where it môže byť účinne dissipated by means of a 120 mm fanúšik.

ULTIMATE PERFORMANCE THERMAL PASTE
Freezer i35 RGB sa skladá s 0.8 g šringu nového MX-5. ARCTIC's Ultimate Performance thermal paste Enable a predovšetkým thin layer thickness due to ich nízkej viscosity a prvku veľkosti a signifikantne reduces the heat build-up between the heat spreader of the CPU and the cooler. Pri tom istom čase, je to neither conductive nór capacitive and therefore absolutne bezpečné, even for beginners.

FAN OPTIMISED FOR HEAT SINKS
Fanúšikovia nainštalovaný v Freezer i35 RGB benefits z všetkých advantages of P-fans. S ich nízkym vibráciou, power-saving motorom a hydrodynamic plain bearing, majú kombináciu zaťaženia a efektívnej prevádzky. Zlomite jeho vysokú fin density, fanúšik guarantees s vysokým statickým tlakom s jeho zameraný vzduch prúdu a je ideálny pre použitie na radiátoroch a hlavičkách. Speed of fan môže byť dynamicky ovládaný pomocou PWM a môže byť optimálne adapted do jedného scenario.

IMPROVED INSTALLATION AND UNLIMITED RAM CLEARANCE
Freezer i35 RGB je socket-specific inštalation variant pre Intel Socket LGA 1700, 1200 a 115x. Tieto redukujú nepotrebné zmontovanie materiálu a dodatočne simplifies the installation. ARCTIC sa používa na improved a simplified ťahací systém s jarným loadom skrutky pre Freezer i35 RGB. Tento achieves optimum contact pressure and even distribution of the thermal compound. To je jeho kompaktný dizajn, to je možné, že unrestricted RAM compatibility when installed.

MAKE YOUR SYSTEM SHINE
Freezer i35 RGB fanúšik má 12 digitálnych RGB LEDs v fan húb. Tieto môžu byť kontrolované autonómne z každého iného a umožnia iconic rainbow účinok ako dobre ako countless other lighting options. Fanúšikovia môžu byť pripojené directly via a 5 V 3-pin RGB hlavy na paneli počítačov a sú kompatibilné s softvérom a konektormi manažmentu manažmentu. Alternatívne, chladič môže byť tiež illuminated prostredníctvom externého Controller a synchronizovaný s osvetlením iných hardvéru.

QUALITY YOU CAN RELY ON
To zaťaží longevity našich produktov, sú vyrobené z dlhých termínov testov pod rôzne, sometimes veľmi adverse conditions. V tomto smere, nakoľko sme schopní permanentne improve naše produkty pre našich zákazníkov. V porovnaní, excelentné výsledky long-term testing, kým naše odhady, že naše výrobky nie sú len outstanding v termínoch kvality, ale aj v termínoch durability. To je certainty, že sme šťastný, že sa zmení na našich zákazníkov, ktorí sú, čo máme a 6 rokov manufacturer's guarantee na Freezer i35 RGB.


General dáta
Compatibility
AMD Socket: AM4
*Ak ste vyskúšali problémy AM4, please stop and visit our FAQ.
Ram Klírens: unlimited
Operating Ambient Temperature: 0 - 40 °C

Heatsink
Heat Pipes: 4
Fin Material: Aluminum
Number of Fins: 54
Fín Thickness: 0,4 mm
Thermal Paste: MX-5 (0.8g)
¨
Fan
Fan Size: 120
Fan Speed: 200 – 1700 rpm
Fan Bearing: Fluid Dynamic Bearing
Noise Level: 0.35 Sone
Current: 0,11 A
Connector: 4-Pin
¨
RGB Specifications
LEDs: 12 A-RGB LEDs
Connector: 4-Pin 12V-GRB Connector
Current/Voltage: 0.2 A / 12 V
Cable: 450 mm kábel s 80 mm sharing cable, black

Size & Weight
Lenght: 91 mm
Width: 133 mm
Height: 158.5 mm
Weight: 734 g

Parametre

Hmotnosť1,016 kg