ARCTIC Thermal pad TP-3 100x100mm, 1,5mm (Premium) ACTPD00054A

Výrobca:
ARCTIC
Obj. čislo:
201064183
Part number:
ACTPD00054A
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod

10,60 € s DPH / ks 8,83 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,30 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

ARCTIC Thermal pad TP-3 100x100mm, 1,5mm (Premium) ACTPD00054A

Vysoký výkon - veľmi mäkký
Na báze silikónu a špeciálneho plniva predbehne TP-3 aj vysoko výkonné podložky, zvlášť keď sa typicky vyskytujú výškové rozdiely blízko umiestnených triesok kvôli výrobným toleranciám. TP-3 ponúka vynikajúcu tepelnú vodivosť aj napriek extrémne nízkej tvrdosti.

Ako sa testuje?
TP-3_thickness_comparison
Minimalizácia tepelného odporu
Čím tenšia podložka, tým nižší tepelný odpor. Podložku TP-3 s hrúbkou 0,5 mm je možné ľahko stlačiť na 0,3 mm a vyrovnať tak výškové rozdiely medzi rôznymi súčasťami až do 0,2 mm. Vezmite prosím na vedomie, že vzhľadom na extrémne nízke tvrdosti vyžaduje inštalácia 0,5mm podložky zvýšenú opatrnosť. Prečítajte si prosím používateľskú príručku.


Všestranné aplikácie
Tepelne vodivé, vibrácie tlmiace, tvarovateľné, elektricky izolujúce - bezpečné a ľahko použiteľné. Mäkká tepelne vodivá podložka je vďaka svojim dobrým kompresným vlastnostiam obzvlášť šetrná ku komponentom a zároveň dobre vedie teplo. Okrem štandardného formátu pre M.2 je TP-3 k dispozícii v rôznych veľkostiach a hrúbkach, ktoré je možné ľahko rezať na požadovaný tvar a veľkosť. Vďaka tomu je ideálny pre RAM, čipsety a IC všetkého druhu, ktoré sa používajú v PC, laptopoch, konzolách, grafických kartách a elektronických zariadeniach všeobecne.

TP-3 rez tm
Bezpečná manipulácia
ARCTIC TP-3 je elektricky izolujúci, nelepí a ľahko sa s ním manipuluje. To znamená, že v mnohých oblastiach použitia je možné zaistiť optimálny a bezpečný prenos tepla.

TP-3 lisovaný
Preklenutie medzier
TP-3 sú mäkšie ako bežné doštičky, a preto sú obzvlášť vhodné pre rôzne výšky triesok a možné tolerancie. Vďaka svojim dobrým stlačiteľným vlastnostiam pôsobia termopodložky ako perfektnú výplň škár a premosťujú nerovné povrchy a vzduchové medzery bez namáhania citlivých a vyčnievajúcich súčastí.

Veľkosti hrúbky TP-3
Dostupné v rôznych hrúbkach a veľkostiach
Naše termo podložky sú k dispozícii vo výbere 0,5 mm, 1,0 mm a 1,5 mm. Variant 0,5 mm sa ideálne hodí ako alternatíva k teplovodivej fólii. Podložky sú k dispozícii v rôznych rozmeroch v závislosti od ich hrúbky. V prípade potreby je možné podložky tiež nezávisle narezať na akúkoľvek veľkosť.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE & MANUÁL
Všeobecné údaje
Farba: Modrá
Tvrdosť: 55 Shore OO
Teplota nepretržitého používania: -40~150?
Merná hmotnosť: 3,4 g/cm3
Dielektrická konštanta @1MHz: 5,19
Objemový odpor: 2,69 X 1012 ?-cm
Hodnotenie horľavosti: UL 94 V-0


High Performance - very soft
Based on silicone and special filler, TP-3 also outperforms high-performance pads, especially when height differences of closely spaced chips typically occur due to manufacturing tolerances. The TP-3 offers excellent thermal conductivity despite extrémne low hardness.

How is tested?
TP-3_thickness_comparison
Minimization of thermal resistance
Thinner the pad, lower the thermal resistance. TP-3 pad s hrúbkou 0.5 mm môže byť jasne stlačený do 0.3 mm a tento compensate for height differences medzi viacerými komponentmi až 0.2 mm. Myslíte si, že je to extrémne nízka pevnosť, inštalácia 0.5 mm pad requires extra care. Please refer to na používateľa manuálne.


Versatile Applications
Heat-conducting, vibration-damping, mouldable, elektricky insulating - bezpečné a jednoduché použiť. Thanks to jeho dobré vyjadrenie vlastností, soft hlavná väzba pad je s particularly gentle on components a na ten istý čas a dobrý hlava conductor. V porovnaní s štandardným formátom pre M.2, TP-3 je dostupný v rôznych veľkostiach a thicknesses, ktoré môžu byť ľahko zarezané do desired shape and size. Tieto sú ideálne pre RAM, chipsets a ICs všetkých druhov, ktoré sa používajú v PC, laptops, konzolách, grafických kartách a elektronických zariadeniach v generale.

TP-3 cut dark
Safe handling
The ARCTIC TP-3 je electrically insulating, non-adhesive a easy to handle. Tieto means that optimal and safe heat transfer môžu byť zahrnuté v mnohých aplikáciách.

TP-3 pressed
Bridging gaps
TP-3 sú softvérom, ktoré majú konvenčné podložky a sú veľmi vhodné pre rôzne čipy heights a možné tolerancie. Thanks to ich dobrej kompresibility properties, thermal pads act as perfect gap filler and bridges uneven surface and air gaps without stressing sensitive and protruding components.

TP-3 thickness sizes
Available in different thicknesses and sizes
Naše thermal pads sú dostupné v výbere 0.5 mm, 1.0 mm a 1.5 mm. 0.5 mm variant je ideálne osadený ako alternatíva k heat-conducting foil. Pads sú dostupné v rôznych dimensionoch, depending on their thickness. Ak je to potrebné, rúčky môžu byť tiež bez ohľadu na to, čo si môžete vybrať.

TECHNICAL SPECIFICATIONS & MANUAL
General dáta
Colour: Blue
Hardness: 55 Shore OO
Continuous Use Temperature: -40~150?
Specific Gravity: 3.4 g/cm3
Dielectric Constant @1MHz: 5.19
Volume Resistance: 2.69 X 1012 ?-cm
Flammability Rating: UL 94 V-0

Parametre