Batoh Genesis Pallada 450 CAMO 15,6 " NBG-1726

Výrobca:
GENESIS
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
231000003698
Part number:
NBG-1726
Záruka:
24 mesiacov

43,35 € s DPH / ks 36,13 € bez DPH / ks

Batoh Genesis Pallada 450 CAMO 15,6 " NBG-1726

Genesis Pallada 450 Camo je univerzálny batoh, ktorý uspokojí nielen hráča. Odolný nepremokavý materiál je ideálny pre vonkajšie i mestské použitie. Do batohu sa ľahko zmestí všetky potrebné herné príslušenstvo aj vybavenie potrebné na výlet alebo do práce. Horná časť batohu je naviac pokrytá suchým zipsom, ktorý vám umožní si ho prispôsobiť pripevnením vašich nášiviek.

DOKONALÁ VEĽKOSŤ

Batoh je mimoriadne priestranný a funkčné. Má dva hlavné oddiely, do ktorých sa zmestí celý arzenál hráča. Jedna z nich má rad vyhradených vreciek: pre myš, POWERBANK a ďalšie periférne zariadenia a druhá - určená pre 15,6 "notebook, bola navyše obohatená o priehradku na tablet.

FUNKČNÉ PREDNÝ PANEL

Predný panel je vybavený organizérom pre kancelárske príslušenstva a dvoma veľkými vreckami. Tento je potom prekrytý chlopňou zaistenú sponou s dvoma ďalšími vreckami a lankom so šnúrkou pre uchytenie ďalšieho vybavenia. Vďaka tomu sa do batohu zmestí ešte viac príslušenstva, ktoré chcete mať vždy po ruke. Batoh má navyše dve bočné vrecká na nápoje, takže môžete rýchlo uhasiť smäd bez ohľadu na okolnosti.

VOJENSKÝ DESIGN

Pallada 450 Camo má pravý vojenský charakter. Vďaka pevnej a silnej konštrukcii batoh vyzerá skvele a bude Vám spoľahlivo slúžiť aj v tých najextrémnejších záťažových situáciách po mnoho rokov. Pallada 450 Camo je vybavený systémom typu Molle a D krúžky, ktoré sú umiestnené na popruhoch. Vďaka nim je možné pripevniť to správne taktické vybavenie. Táto funkcia v kombinácii s vojenským dizajnom vám dáva schopnosť prežiť za všetkých podmienok.

Ergonomika A KOMFORT

Batoh bol navrhnutý s ohľadom na maximalizáciu pohodlie. Vďaka ergonomický tvarovaným chrbtu a profilovaným ramenným popruhom spolu s bedrovým a hrudným pásom sa batoh dokonale hodí pre každého jednotlivca v akejkoľvek situácii. Navyše nastaviteľné bočné popruhy pripevnené sponou umožní kompresiu batohu a pevné zafixovanie všetkého vybavenia vnútri.

BEZPEČNÉ CESTOVANIE

Priehradka na notebook je vybavená špeciálnou vreckom chrániacou prepravovaný vybavenie pred pohybom a otrasmi. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vaše zariadenie bude počas prepravy v bezpečí a že nepoškodí sa.

ŠPECIFIKÁCIA:

Typ: Batoh
Špecializácia: Notebooky
Vyhradená veľkosť: do 15,6 "
Oddiely: 2
Vrecká: 6
Kapacita: 28 l
Materiál: Polyester
zámok
Farba: Viacfarebný
Dĺžka: 300 mm
Šírka: 195 mm
Výška: 450 mm
Hmotnosť: 1,3 g

Parametre