C-TECH Akanthou herná myš, červené podsvietenie, USB GM-01R

Výrobca:
C-TECH
Obj. čislo:
210080873
Part number:
GM-01R
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

9,76 € s DPH / ks 8,13 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 1,90 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

C-TECH Akanthou herná myš, červené podsvietenie, USB GM-01R

Výrobca C-TECH priviedol na trh laserových myší nový herný model Akanthou GM-01R. Myš je určená pre použitie predovšetkým na hranie hier, pretože svojimi rozmermi dobre padne do ruky a tak by ani dlhšie používanie nemalo byť pre ruky nepríjemné.

Myš prináša herný dizajn doplnený štýlovým červeným LED podsvietením. Myš je ďalej vybavená veľmi prepracovanou ergonómiou, ktoré ocení nejeden hráč. Vynikajúci je tiež farebne podsvietené rolovacie koliesko. Pohodlné držanie zaistí prítomné pogumovanie, ktoré zabraňuje vysmekávání myši aj pri dlhom hraní.

Myš ponúka vysoké rozlíšenie až 2400 dpi optického senzora (4 prepínateľných režimov pomocou špeciálneho tlačidla). Je vybavená celkom šiestich plne programovateľnými tlačidlami pre pohodlné ovládanie. Prítomný je aj praktický macro editor, ktoré môžu slúžiť ako uľahčenie pri práci alebo hranie, kde budú spúšťať určitú funkciu na zvolenom tlačidle. Myš sa k počítaču pripojí pomocou 2m dlhého kábla vybaveného pre vyššiu odolnosť opletením a zakončeným klasickým USB konektorom.


Parametre

Doplňujúce informácie

Farba myšiČierna
Dĺžka (m)1,8m