Dell Batoh Ecoloop Essential 14-16" 460-BDSS

Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-N-460-BDSS
Part number:
460-BDSS
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom

25,10 € s DPH / ks 20,92 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom ?

Dell Batoh Ecoloop Essential 14-16" 460-BDSS

Kúpte si batoh Dell EcoLoop Slim, moderný, odolný voči vode a nečistotám, s plnohodnotným penovým polstrovaním, ktoré obklopuje vrecko na notebook.
Batoh Dell EcoLoop Essential znižuje dopad na životné prostredie a chráni technické vybavenie a ďalšie nevyhnutnosti všade, kde pracujete.
Vyrába sa procesom farbenia polyesteru, v ktorom vzniká až o 97 % menej emisií skleníkových plynov, má menší vplyv na vodu a nižšiu spotrebu fosílnych palív ako tradičné farbenie.
Hlavná vonkajšia látka tohto batohu bola vyvinutá vedomým, ekologickým dizajnom a je vyrobená zo 100% recyklovaného polyesteru, na ktorý je možné využiť až o 90% menej fosílnych palív ako na úplne nový polyester. Pri výrobe bolo znovu využitých približne 8 plastových fliaš.
Transportná taška sa dodáva v obale so 100% obsahom recyklovaných materiálov vo visačke, závesnom pútku a plastovej taške.
Batoh poskytuje ochranu na cestách vďaka plnohodnotnej penovej vypchávke, ktorá obklopuje priestor pre notebook. Je vyrobený z odolnej látky, vďaka ktorej odoláva vode a chráni jednotlivé predmety.
Transportné tašky prechádzajú prísnymi testami kvality vrátane odolnosti proti vode, pevnosti popruhov a zipsov alebo oderu materiálu, takže je doložená ich robustnosť a dlhá životnosť na ochranu vašich vecí.
Vďaka reflexným prvkom na batohu, ktoré zvyšujú viditeľnosť, môžete dochádzať bezpečne aj za zníženej viditeľnosti.
Uložte zložky, dokumenty a pracovné nevyhnutnosti do veľkého, dokonale prístupného otváracieho hlavného vrecka, ktoré dopĺňajú účelne zostavené priehradky pre vyššiu funkčnosť.
Upevnite fľašu na vodu alebo dáždnik do pružných sieťových vreciek na oboch stranách batohu. Rýchly prístup k telefónu, peňaženke alebo inému príslušenstvu získate vďaka prednému vrecku na zips.
Ľahko prenášajte kancelárske potreby v tomto ľahkom batohu s pohodlnou rukoväťou, nastaviteľnými, mäkkými ramennými popruhmi a polstrovaným zadným panelom. Polstrované špeciálne vrecko na notebook ochráni techniku pred nárazmi.

Technické parametre
Typ produktu: Batoh Dell EcoLoop Essential 14-16
Farba: Čierna
Rozmery (Š × H × V): 440 mm × 310 mm × 140 mm
Hmotnosť: 0,5 kg
Objem: 18 litrov
Kompatibilita s notebookom: Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 16" (max. rozmery notebooku: 400 × 270 × 25 mm)

Funkcia
Počas výroby sa používa farbenie polyesteru, pri ktorom sú emisie skleníkových plynov, vplyv na vodu a spotreba fosílnych palív až o 97 % nižší ako pri tradičnom farbení.
Vonkajšia látka je zo 100% vyrobená z recyklovaných plastov, čo zodpovedá približne ôsmim recyklovaným plastovým fľašiam.
Obalové materiály ako visačky, úchyty a plastové tašky sú zo 100% vyrobené z recyklovaných materiálov.
Komplexná penová vypchávka pre notebook.
Odolná nepremokavá látka 400D.
Priestranný hlavný oddiel s veľkým otvorom.
Špeciálny polstrovaný obal na notebook.
Všitý organizér na príslušenstvo.
Rýchlo prístupné vrecko na zips.
Dve sieťované bočné vrecká.
Reflexné prvky na prednej a zadnej strane batohu.
Ľahký, s nastaviteľným ramenným popruhom a polstrovaným zadným panelom.

Parametre

Hmotnosť0,822 kg

Doplňujúce informácie

Farba taškyčerná