Dell externá slim mechanika DVD +/- RW USB 784-BBBI

Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-N-784-BBBI
Part number:
784-BBBI
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

51,90 € s DPH / ks 43,25 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

Dell externá slim mechanika DVD +/- RW USB 784-BBBI

Tenká externá optická jednotka Dell DVD +/- RW (USB) je riešenie pre napaľovanie a prehrávanie diskov typu "plug and play", ktoré možno používať cez port USB.

Doma i na cestách
Túto štíhlu (14 mm) a ľahkú (200 g) jednotku stačí pripojiť k portu USB Ultrabook alebo notebooku a ste pripravení k vypaľovanie alebo prehrávanie obľúbených diskov DVD alebo CD, nech ste doma alebo dokonca na malom priestore pracovisko. Jednotku môžete ľahko uložiť do batožiny a vziať si jej funkcie so sebou.

Vopred nainštalovaný softvér CyberLink Media Suite
Využívajte výhod vopred nainštalovaného softvéru CyberLink Media Suite slúžiaceho k rýchlemu prehrávanie a napaľovanie diskov DVD a CD alebo si nainštalujte príslušný program na disk počítača.

výnimočný výkon
Tenká externá optická jednotka Dell DVD +/- RW (USB) slúži na prehrávanie a vypaľovanie obľúbených diskov DVD alebo CD. Táto špičková externá optická jednotka je napájaná cez port USB Ultrabook alebo notebooku, takže nie je nutné nosiť batérie či napájacie káble.

Jednoduchý, elegantný dizajn
Tenká externá optická jednotka Dell DVD +/- RW (USB) má jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí k súčasným notebookom a skvele zapadne do vášho domáceho pracoviska i hi-tech kaviarne.

Parametre

Hmotnosť0,53 kg

Doplňujúce informácie

Farba čela černá