Dell storage ME5084 diskové pole 28x12TB/8x32GB FC/2200W/3Y/5U
Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-ST-ME5084-101
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
PowerVault ME5084 Storage Array
Jednoduchý, rýchly, cenovo dostupný,
Špecifikácia
*Form Factor: 5U
*Šasi: 84x 3.5” drive bays (2.5” drive carriers supported)
*Uložisko: 28 x 960GB SSD SAS ISE Read Intensive 12Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive
*Maximálna uložito: : 6.72PB
*Controller : 32 Gb FC Type-B 8 Port Dual Controller
*Raid support: 0, 1, 5, 6, 10 alebo Adapt
*Raily: Rack Rails 5U
*Bezel: ME Series 2U Bezel
*Napájací zdroj: Power Supply, 2200W, Redundant