EMOS H3010 sada videovrátnika EM-10AHD

počet tlačidiel kamerovej jednotky vonkajšie 1
zloženie sady 1× dverná kamerová vonkajšia jednotka, 1× LCD vnútorná jednotka + napájací zdroj
ovládanie zámku/pojazdu brány áno/áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie

Výrobca:
EMOS
Obj. čislo:
219986100041
Part number:
3010003010
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Skladom na pobočke

230 € 225,75 € s DPH / ks 191,67 € 188,13 € bez DPH / ks

+ -

Skladom na pobočke

EMOS H3010 sada videovrátnika EM-10AHD

Multifunkčný domový AHD videotelefón EMOS EM-10AHD

Máte radi dokonalé riešenia? V tom prípade vás videotelefón EMOS EM-10AHD so špičkovým full HD obrazom priamo nadchne. Okrem perfektne ostrého a kvalitného obrazu vo dne i v noci, spolu so širokým uhlom záberu kamery až 160°/120°, vám tento model ponúkne aj možnosť rozšírenia systému o ďalšie dverové kamerové jednotky či bezpečnostné kamery. Samozrejmosťou je potom ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány. Dverová kamerová jednotka je navyše odolná voči poveternostným i mechanickým vplyvom. Nemusíte si tak lámať hlavu nad tým, kam ju umiestniť.

Po rozozvučaní zvončeka uvidíte na vnútornom LCD monitore každého prichádzajúceho, či je vonku svetlo, alebo hlboká tma. A pokiaľ práve nie ste doma, váš hosť vám môže nechať odkaz. Po príchode domov si ho na displeji ľahko prehráte.

Videotelefón EMOS EM-10AHD je vybavený taktiež funkciou detekcie pohybu, ktorá stráži váš majetok. Zhotovené fotografie a videá systém automaticky ukladá na micro SD kartu. Odteraz vám už neunikne žiadny hosť ani zlodej či iná nevítaná návšteva.

 

Vždy viete, kto je za dverami

So sadou videotelefónu a dverovej kamerovej jednotky s HD prenosom obrazu a širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° budete vždy vedieť, čo sa deje pri bránke alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Kvalitný obraz na LCD displeji okamžite zobrazí každého, kto u vás doma zazvoní.

 

Vidí za vás vo dne i v noci

Mechanický IR filter zaisťuje dokonalé snímanie kamery, či je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Cez deň sníma HD kamera farebne, pri zhoršených svetelných podmienkach sa automaticky prepne do čiernobieleho režimu a s pomocou infračervených LED diód sníma rovnako kvalitne ako cez deň.

 

Odomkne, otvorí bránu alebo zaznamená odkaz

Video telefón EMOS EM-10AHD vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen že vás upozorní na prichádzajúcu návštevu a umožní obojstrannú hlasovú komunikáciu, ale aj stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore v okamihu odomkne vstupné dvere alebo otvorí garážové vráta či bránu. A bude sa vám hodiť, aj keď práve nebudete doma. Ak vás príde totiž niekto navštíviť, môže vám na záznamníku nechať zvukový aj obrazový odkaz.

 

Chráni váš majetok, aj keď nie ste doma

Zistiť po príchode domov, že váš dom navštívili nepozvaní hostia, nie je nič príjemného. Nechajte videotelefón strážiť váš majetok. Sada videotelefónu je vybavená slotom na mikro SD kartu, na ktorú sa dajú ukladať fotografie, či celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov.

Systém sa dá rozšíriť aj o prídavné bezpečnostné kamery pre stráženie ďalších dôležitých miest, ako sú parkovacie miesta, garáže či zadný vchod. Pomocou automatickej detekcie pohybu naviac kamerový systém rýchlo vyhodnotí príchod nepozvaného hosťa. Na jeho prítomnosť vás upozorní zvukovým signálom a pre istotu ešte zhotoví kvalitné fotografie. Priestor pred vašim domom tak bude trvalo strážený, či už ste práve doma, v práci, alebo napríklad na dovolenke.

 

Full HD rozlíšenie obrazu s veľkým uhlom záberu

Kamerová jednotka je vybavená technológiou ADH s rozlíšením 2 Mpx, ktorá je v oblasti videotelefónov pre malé aplikácie špičkou na trhu. Vo dne i v noci ponúka perfektne ostrý obraz vo full HD rozlíšení (1024 × 600 px).

 

Perfektný obraz vo dne i v noci

V šere či v tme si kamera vo dverovej stanici automaticky aktivuje automatický IR filter a infračervené LED diódy, ktorými si v tmavom prostredí nepozorovane prisvieti. Pri sťažených svetelných podmienkach navyše prepne do čiernobieleho režimu a sníma rovnako kvalitne ako za denného svetla. Kamere tak nič neunikne, či už je pravé poludnie, alebo hlboká noc.

 

Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány

Prišla vám návšteva a vy máte ku dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverový zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.

 

Široký uhol záberu

Máte nízky plot, alebo si neviete rady s tým, kde kameru umiestniť tak, aby bolo prichádzajúcich hostí dobre vidieť? Hoďte starosti za hlavu. Vďaka dostatočnému širokému uhlu záberu až 160°/120° zvládne integrovaná kamera zobraziť prichádzajúceho aj v prípade, že je kamerová jednotka umiestnená na nízkom plote alebo inom nie príliš vhodnom mieste.

 

Funkcia zaznamenávania odkazov

Videotelefón EMOS EM-10AHD umožňuje spustiť režim Mimo domu. Po zazvonení sa následne automaticky prehrá výzva k zanechaniu odkazu a spustí sa nahrávanie. Po návrate domov si potom všetky zanechané zvukové aj obrazové odkazy na displeji videotelefónu ľahko prehráte.

 

Kompaktný LCD monitor

Nepôsobí rušivo a napriek tomu na seba ostrým obrazom rýchlo upúta pozornosť, keď niekto zazvoní. Kvalitná farebná obrazovka o rozmeroch 175 × 125 × 20 mm s viacjazyčným menu a s prehľadnými grafickými ikonami ponúka celý rad praktických funkcií a vychytávok. V systéme si vyberiete jednu z desiatich vyzváňacích melódií, alebo si si do neho ľahko nahráte svoju vlastnú. A pokiaľ práve monitor nepoužívate, môžete jeho obrazovku nechať úplne zhasnúť alebo na displeji zobraziť hodiny.

 

Detekcia pohybu

Pokiaľ máte veci radi pod kontrolou, potom vás určite poteší, že je videotelefón vybavený slotom na micro SD kartu. Na ňu je možné ukladať fotografie aj celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov. Pri aktivácii funkcie detekcie pohybu bude kamera trvalo strážiť priestor pred vstupom do vášho domova. Na nepozvaného návštevníka vás upozorní zvukovou výstrahou a automaticky sa spustí aj záznam videa či zhotovenie fotografií. Navyše, ak rozšírite systém o ďalšie bezpečnostné kamery a iné prvky zabezpečujúce váš domov, vytvoríte zo svojho videotelefónu plnohodnotný monitorovací systém, vďaka ktorému sa o svoj domov nebudete musieť báť ani v prípade, ak práve budete na opačnom konci sveta.

 

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Kamerové jednotky produktového radu EM-10AHD sú vyrobené z masívneho kovu. Vďaka tomu sú odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Pre maximálnu ochranu sú navyše vybavené kovovou krycou strieškou. Nevadí im tak dážď ani sneh.

 

Ľahká inštalácia

Nie je v okolí vášho vstupu optimálny priestor pre umiestnenie kamerovej jednotky? Ani tak nemusíte zúfať. Ku dverovej jednotke vám pribalíme montážny klin, ktorý vám celú inštaláciu uľahčí a vďaka ktorému je možné dverovú kamerovú jednotku namontovať zošikma.

 

Možnosť rozšírenia sady

Videotelefón je pripravený aj na to, že máte veľkú rodinu, rozľahlý dom, alebo napríklad v dome nielen bývate, ale aj pracujete. K systému ľahko zaobstaráte a pripojíte prídavné dverové kamerové jednotky pre druhý vstup a aj kamerové jednotky pre viac nezávislých užívateľov. Zo svojho videotelefónu si tak vytvoríte presne takú zostavu, aká vám bude maximálne vyhovovať.

 

► Hľadáte schémy zapojenia? Rozkliknite tento panel.

► Manuál pre vloženie inej verzie SW.

Najdôležitejšie parametre
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zloženie sady 1× dverná kamerová jednotka, 1× LCD, zdroj
ovládanie zámku/pojazdu brány áno/áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie
Ďalšie parametre
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
zdroj súčasťou balenia áno
napájanie kamerovej jednotky z monitora
možnosť nahrávania áno
intercom áno
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
farba strieborná
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
uhol záberu kamery 160°
prísvit kamery áno, do 150 cm
snímací prvok kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
počet melódií 10 + vlastné
regulácia hlasitosti áno
prevedenie (slúchadlo/ hands free) hands-free
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
montáž na stenu
krytie IP44
farebný displej áno
energetická trieda neuvádza sa
záručná doba 2 roky
rozmer kamerovej jednotky 135 × 50 × 25 mm
rozmer monitora 175 × 125× 20 mm
veľkosť displeja 7"
predajný obal 1 ks, krabica

Parametre

Hmotnosť1,04 kg