-16% Zľava

EMOS LED reflektor IDEO, 10W neutrálna biela

Výrobca:
EMOS
Obj. čislo:
LED1015312261011
Záruka:
24 mesiacov

11,50 € 9,60 € s DPH 9,58 € 8 € bez DPH

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,30 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

EMOS LED reflektor IDEO, 10W neutrálna biela

Reflektory IDEO

Práve sa pozeráte na unikátny reflektor, ktorý poskytuje úplne dokonale symetricky rozložené svetlo. Špeciálne mikroprizmatický difúzor sa stará o zníženie miery oslnení na minimum. Ľahké pripojenie do svorkovnice taktiež poteší – čo hovoríte?

Životnosť svietidla je skvelých 25 tisíc hodín.

Rada reflektorov IDEO vyniká svojou schopnosťou osvetliť priestor pod uhlom 120 stupňov dokonale symetricky rozloženým svetlom. Pokiaľ máte radi, keď ide práca ľahko od ruky, urobí Vám radosť jednoduchá montáž do svorkovnice, ktorá je súčasťou produktu. Telo svietidla je vyrobené z pevného a trvanlivého hliníku. Odolný sklenený mikroprizmatický difúzor dokáže skvelo eliminovať efekt oslnenia. Reflektory IDEO vás podržia v podmienkach od mínus dvadsať stupňov aj v tropických teplotách atakujúcich + 40°C. Nahradia až 430 W žiarovku a poskytujú svetelný tok až 4000 lm. Prevádzkové náklady sú naviac v porovnaní s bežnými halogénovými reflektormi nižšie až o 90 %. A to sa počíta.

 
 

Farebné podanie rady reflektorov IDEO

Reflektory rady IDEO vyžarujú mimoriadne príjemné neutrálne biele svetlo. Má najbližšie k prirodzenému dennému svetlu a poznáte ho podľa označenia teploty chromatičnosti 4000 K.

 
 

Široký vyžarovací uhol

Vďaka použitej LED technológii aj tvaru difúzoru osvetľuje priestor v uhle 120° a s odpovedajúcou intenzitou. Lúč svietidla teda zostáva dostatočne silný, ale zároveň neoslňuje okolie zbytočne širokým uhlom vyžarovania.

 

Vysoký stupeň krytí

Reflektor IDEO dostal do rodného listu extrémne vysoký stupeň krytia IP65. To znamená, že bezpečne obstojí aj pri stálom vonkajšom používaní. Voda sa do neho nedostane ani pri výdatnom lejaku. Podrží vás, aj keby sa dostal do kaluže.

 

Vysoká mechanická odolnosť

Na stupnici odolnosti pred mechanickým poškodením (1-10) si reflektory rady IDEO stoja so svojou osmičkou veľmi dobre. Prešli náročnými skúškami, ktoré preukázali vysokú odolnosť použitých materiálov proti mechanickému poškodeniu.

 

Zapojenie ľahko a rýchlo

Máte radi pohodlie a vážite si svojho času? Nie ste práve montérske eso? Tak v tom prípade budete mať určite radosť z ľahkého zapojenia svetelného zdroja do svorkovnice.

 

Parametre

Farba svetlaNeutrálna biela
Vstupné napätie100-240V/50Hz
Príkon reflektora [W]10W
Reflektory so senzoromNie
Hmotnosť0,52 kg