• ESET Mobile Security, 1 rok, 1 ZARIADENIE

ESET Mobile Security, 1 rok, 1 ZARIADENIE

Výrobca:
ESET
Obj. čislo:
87010175
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
nie je skladom, o termíne vás informujeme emailom

13,00 € s DPH / ks 10,83 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

Prepravné už od 2,10 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

ESET Mobile Security, 1 rok, 1 ZARIADENIE

Kľúčové vlastnosti
proaktívna detekcia

Pomocou heuristiky, ktora bola optimalizovaná pre jeho použitím v mobilných zariadeniach, ESET Mobile Antivirus zaručuje bezkonkurenčnú ochranu pred aktuálnymi ai budúcimi hrozbami. Táto technológia umožňuje Doteraz nepoznanú úroveň bezpečnosti mobilných zostrojené využívaných v business, ale ai domácom sektore.
karanténa
V novej verziám ESET Mobile Antivirus maju používatelia možnosť výberu Medzi priamym mazaním infiltráciám a ich presúvaním do karantény, kde už Nepredstavujte riziko pre systém. Subor vybrané pre ukladaním v karanténe Mozu hoci následne definitívne pľuhavé Alebo obnovenej na ich povodni miesto.

Rozšírené možnosti skenovaním
ESET Mobile Antivirus ponuka skenovaním a čistením integrovanej Paměti Ako ai meniteľných paměťových karet. Naviac je možné skontrolovať aj procesy bežiace v pamäti. v pripade potreby nastavením umožň ohraničiť skenovaním iba na užívateľom vybrané priečinky.

Kontrola súborov prichádzajúcich a odchádzajúcich prostredníctvom bezdrôtových pripojenie je samozrejmosťou.

Unikátna je možnosť kontroly obsahu komprimovaných archivovať (cab-file). Hĺbka tajte kontroly je dokonca nastaviteľná až v štyroch stupňoch.

Activity Log
Poskytuje a ukladá informácie o kontrole prístrojov Ako ai o stave databázy v kompaktnej a jednoduchej forme. Zahrnutá je aj možnosť nastaviť dlzka histórie starších logovať.

automatické aktualizáciám
Automatická Aktualizácia vírusovej databázy zaručuje ochranu ai Voči Najnovšie bezpečnostným rizikám. ESET Mobile Antivirus preveruje aktuálnosť databázy, pričom používateľ má možnosť nastaviť pravidelné aktualizáciám v časovom horizonte dní, týždňové Alebo mesiacov.

užívateľsky Rozhranie
Medzi silné stránkam ESET Mobile Antivirus patrí jednoduché a intuitívne užívateľské rozhraním, pomocou ktoreho sa ovládanie tajte aplikácie stane hračkou ai pre neskúseného užívateľa.

SMS Anti-spam
Už nikdy viac nevyžiadané sms na váš telefón! ESET Mobile Antivirus realitný Efektívne blokovaním nechcených textových správ pomocou nastaviteľného black- / whitelistu.

systémové Požiadavky
Procesor: 400 Mhz (min. 200 Mhz)
Operačný systém: Microsoft Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5
Voľná Pamäť: 1 MB

Parametre