Novinka Použitie Profi

Foxcam DUAL 30MPx.

Výrobca:
Foxcam
Obj. čislo:
FO046
Záruka:
24 mesiacov

149 € s DPH / ks 124,17 € bez DPH / ks

+ -

Skladom na pobočke

Foxcam DUAL 30MPx.

Novinka roku 2023 s duálnym objektívom - dostupná na našom sklade! Fotopasca používa špeciálny objektív a CMOS snímač pre dennú scénu a druhý špeciálny objektív s CMOS snímačom pre nočnú scénu. Samozrejmosťou je podpora časovačov, nekonečnej slučky SD karty, alebo špecifického nastavenia rozlíšenia pre dennú a nočnú scénu.

Fotopasca špeciálne vyvinutá pre český a slovenský trh. České a slovenské menu vo fotoapasti vrátane podrobného návodu.

Prečo fotopasca FOXcam Dual s dvoma objektívmi?

Aký je rozdiel medzi klasickou konvenčnou fotopascou a fotopascou s dvoma objektívmi?

Fotopasca je digitálne zariadenie, ktoré cez deň vytvára farebné záznamy av noci čiernobiele. Tí, ktorí s fotopascou prišli do styku vedia, že je to digitálna infra kamera. Jeden objektív pre deň aj noc nie je problém, je to však kompromis. FOXcam Dual bola vyvinutá, aby posunula hranicu klasických konvenčných fotopascí.

Denná scéna vyžaduje odlišný objektív aj cmos snímač ako nočná scéna. Práve nočná scéna naopak vyžaduje cmos snímač, oveľa citlivejší na svetlo. Tento snímač dokáže všeobecne pracovať s horším osvetlením, ktoré dostáva od objektívu a je taktiež nastavený iba na nočné fotenie. Čo je tiež zaujímavé, sú cmos senzory, špeciálne vyvinuté pre nočné zariadenia a pracujúce s oveľa menej megapixelmi. Paradoxne tu viac megapixelov znamená horšiu fotografiu (obrazne myslené).


Čím vás fotopasca ohromí?

Fotopasca FOXcam Dual ponúka jedinečný koncept fotopasce, využívajúci najpokročilejšiu technológiu dvoch objektívov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Užívateľsky je možné prostredníctvom ponuky menu nastaviť parametre rozlíšenia fotografie aj videa pre dennú a nočnú scénu zvlášť.

Všetky vychytávky sa nám podarilo integrovať do kompaktného tela s rozmermi 12,2×9,5×6,7 cm. Výsledkom je fotopasca s veľmi vysokým výkonom pre nočné fotenie, veľkou LCD obrazovkou o veľkosti 2,4″. Veľkou výhodnou je napájanie na 8x AA batérie, ktoré zaistia dlhú výdrž až 12 mesiacov stand-by.

 

Vedeli ste, že malé fotopasce sú obvykle napájané pomocou 4x AA batérií a mávajú zlú výdrž? Vďaka malým rozmerom nemožno do fotopasce integrovať väčšiu LCD obrazovku ani výkonné diódové pole! To všetko sa negatívne podpíše na celkovej kvalite fotopasce.

Fotopasca FOXcam Dual predstavuje jedinečné riešenie prinášajúce maximálny výkon vďaka riešeniu dvoch objektívov. Fotopasca využíva to najlepšie z doterajšej technológie značky FOXcam.


Kľúčové vlastnosti fotopasce FOXcam Dual

  yes  Možnosť prispôsobenia nočnej scény podľa inštalácie fotopasce,

yes    dva objektívy pre dennú a nočnú scénu,

yes    kompaktné rozmery s dokonalou kamuflážou,

yes    dokonalé nastavenie vďaka LCD obrazovke 2,4″,

yes    napájanie 8x AA batériami s dlhou výdržou až 12 mesiacov stand-by,

yes    čisté nočné fotografie,

yes    rozsiahle možnosti nastavenia,

 yes   citlivé PIR čidlo,

 yes  možnosť externého napájania.


 

FOXcam Dual je nová technológia českej značky FOXcam. S nasadením duálnych objektívov sa nám podarilo posunúť doterajšie hranice konvenčných fotopascí.

Vďaka samostatnému objektívu pre dennú a samostatnému objektívu pre nočnú scénu je táto technológia spolu s FOXcam RAW schopná priniesť tie najkvalitnejšie zábery, aké je možné v danej scéne urobiť.

Čo to znamená? Jednoducho povedané, fotopasca vytvorí vždy lepšie denné aj nočné záznamy.

 

Technológia FOXmove patrí medzi najlepšiu technológiu starajúcu sa o perfektnú citlivosť fotopasce. FOXraw je unikátna technológia poskytujúca veľmi kvalitné fotografie a videá, ktoré posúva model FOXcam Dual ešte ďalej. Výhodou je veľmi silný prísvit kombinujúci duálnu technológiu objektívov. To všetko dohromady zaistí excelentnú kvalitu videí a fotografií. Tieto technológie tvoria stavebné piliere a sú najsilnejšou zbraňou tejto excelentnej fotopasce!

Technológia FOXmove zvyšuje dosah PIR snímača fotopasce na hranici reálnych 17 metrov! FOXraw technológia zvyšuje ostrosť a hĺbku farieb. Nočné snímky sú veľmi jasne vykreslené s minimom šumu a lepšou čitateľnosťou až na vzdialenosť 20 metrov!

Na svoje si prídu aj milovníci prírody a poľovníci. Obrysovo je možné vidieť zver na vzdialenosť až 30 metrov!

 

FOXraw je patentovaná technológia na spracovanie obrazu zo surových dát C-mos čipu. Konkurenčné fotopasce využívajú univerzálne bežné algoritmy, ktoré vo výsledku prinášajú bežný obraz. V kombinácii s duálnym riešením FOXcam Dual vyťaží fotopasca z objektívov maximum.

FOXraw minimalizuje šum nočnej scény a za predpokladu dostatočného osvetlenia vytvorí úžasné denné fotografie s maximálnou hĺbkou ostrosti a farieb.

Automatika fotopasce nastaví pri nočnej scéne dostatočne rýchlu expozíciu, ktorá minimalizuje rozmazanie pohybom. Túto funkciu oceníte najmä pri strážení majetku!
Špičková kvalita záznamu s dualný systém objektívov

Prezeranie, zameranie fotopasce, ovládanie, sťahovanie záznamov, mazanie, to všetko jednoducho prostredníctvom vášho mobilu.

Pokiaľ u seba nebudete mať mobil, je možné všetko nastaviť priamo na fotopasci.

 


Dokonalé fotenie bez hluku

Vedeli ste, že konvenčné fotopasce s jedným objektívom musia používať IR clonu, ktorá vydáva pri preklopení typické cvaknutie? Práve toto cvaknutie býva silne rušivým pre zver.

FOXcam Dual vďaka dvom objektívom žiadnu takú clonu nepoužíva. Cez deň je teda použitý denný objektív av noci nočný objektív. Nič sa na tomto riešení mechanicky neprepína.

 


Kompaktné rozmery

Fotopasca FOXcam Dual vychádza z kompaktnej veľkosti FOXcam Unka. Vďaka veľkej výkonnej LED jednotke 48 LED 940nm a dvom objektívom disponuje FOXcam Dual veľmi kompaktnými rozmermi. Malé fotopasce majú obvykle viac nedostatkov, ku ktorým patrí napríklad slabé napájanie, obvykle iba 4x AA batérie, slabý prísvit, ai.

Foxcam Dual ponúka viac ako bežné fotopasce. Disponuje malou veľkosťou, napájaním s 8x AA batériami, silným výkonom a všetkými potrebnými funkciami. To všetko za bezkonkurenčnú cenu!
Premyslené ovládanie

Veľkou prednosťou fotopasce FOXcam Dual je plnohodnotná, ergonomická klávesnica. Nie každá fotopasca sa pohodlne a zrozumiteľne ovláda. Dual budete ovládať bez problémov, aj keď máte väčšie ruky.


Najväčšie prednosti

 1.     Duálny systém objektívov
 2.     Veľmi silný prísvit - dosvit až 30 metrov!
 3.     Menu v CZ a SK jazyku = zrozumiteľné pre každého

Fotopasca je vhodná

 1.     na stráženie nehnuteľností, stavieb, včelstiev a iných,
 2.     na ochranu proti vandalizmu a riešenie susedských nezhôd,
 3.     pre poľovníkov na monitoring zveri – poskytuje neviditeľný osvit.

Ako fotopasca funguje v praxi

 1.     Fotopascu spustíte do režimu nastavenia, kde môžete vykonávať zmeny v nastavení.
 2.     Akonáhle budete chcieť fotopascu prepnúť do režimu stráženia, nebudete sa o nič starať. Jednoducho fotopascu necháte byť a ona sa automaticky prepne.
 3.     Odchádzate a tešíte sa na ďalšiu návštevu fotopasce.
 4.     Dochádzate späť k fotopasci skontrolovať zhotovené záznamy. Tieto môžete prehľadať na veľkej LCD obrazovke 2,4″ alebo vložiť inú, prázdnu SD kartu a tú naplnenú si pozrieť doma.

Jednoduché nastavenie priamo na fotopasci

Stačí inštalovať sadu batérií a SD kartu. Fotopascu prepnete prepínačom do pozície ON, kde je možné fotopascu nastaviť. Nastavíte dátum a čas, režim fotopasce (či má točiť video alebo urobiť fotografie). Posledným krokom je nastavenie oneskorenia PIR snímača. Teraz necháte fotopascu byť, na nič nekrčíte. Fotopasca začne odpočet a automaticky prejde do režimu nastavenia.
Výmena batérií

Výmena nemôže byť jednoduchšia. Otvorte fotopascu, vložíte nové batérie a máte hotovo!

Technické špecifikácie:

Prísvit: absolútne neviditeľný - 940 nm
Dosvit v noci : až do 30m
Rozlíšenie fotografie: 3MPx. / 16MPx. / 30 Mpx
Rozlíšenie videa: VGA (640 x 480), HD (720p) FULL HD( 1080p)
Snímková frekvencia videa (fps): 25 obrázkov / s
Dĺžka videa: od 5 s až 60 s - nastavitelná
Nahrávanie zvuku: Áno
Rýchlosť spúšte: Obrázky < 0,25 s , Spušť video < 0,6 s
Interval spúšte: 10 s / 30 s / 5 min
Šírka záberu pohybového senzora: 95°
Citlivosť senzora: Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu: čočka: f=7,36mm F/NO:3,2 FOV:55°
Sériové snímanie: Áno (1 / 9 fotografie)
Časozberná funkcia: Áno
MMS / GPRS modul: Nie
Kvalita foto: Super jemný / Jemný / Bežný
Nastav.čas pre interval Áno
Vstavaný displej: Áno, farebný LCD 2,4"
Údaje zobrazené na fotografii: dátum, čas
Podpora SDHC kariet: Až do 32 GB
Napájanie: 8x AA (odporúčame lítiové batérie pre extra dlhú výdrž) / 9-12V externý zdroj
Závit na tripod: Áno
USB výstup: Áno
Hmotnosť: 264 g (bez batérií)
Rozmery: 130 x 10 x 55 mm
Prevádzková teplota: -20°C až +60°C
Jazyk:

Slovenčina, Čeština,Turčina, Čínština, Angličtina, Francúzčtina, Nemčina ,Taliančina, Ruzština ,Španielčina

 

Balenie obsahuje:

 • Fotopascu Foxcam DUAL
 • Popruch
 • Návod v Sloveskom jazyku
 

Parametre

Hmotnosť0,535 kg