Výrobca:
HONEYWELL
Obj. čislo:
IM1003211
Part number:
PX940A00100060200
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Špecifikácia
ŠTANDARDNÉ
Metóda tlače
*Termotransfer a Direct Thermal
*3.5 farebný dotykový displej LCD
*Skladacie dvierka priehľadných médií
*Duálny snímač štítkov pre presnú tlač
*Procesor Dual Core 1 GB (jadro ARM® Cortex® A9)
*256 MB Flash pamäť
*1 GB DDR3 SDRAM
*Multi-GB USB (FAT16 / FAT32)
Interné hodiny reálneho času
MECHANICKÁ
PX940A
* Rozmery: L x H x Š: 506 mm x 398,7 mm x 261 mm (19,92 x 15,70 x 10,28 palca)
* Hmotnosť: 23 kg (50,71 libier)
Min. Dĺžka štítku:
*Režim odtrhnutia: 3,00 mm (0,12 in)
*Režim samolepiacej pásky: 127 mm (0,5 in)
*Režim navíjania: 6,00 mm (0,24 in)
ŠPECIFIKÁCIA TLAČE
Rozlíšenie tlače: Pri 203 dpi: 8 bodov / mm
Rýchlosť tlače: Pri 203 dpi: 50-350 mm/s (2-14 ips)
Maximálna šírka: Pri 203 dpi: 108 mm (4,25 palca)
Maximálna dĺžka súvislej tlače: Pri 203 dpi: 4,8 m (15,75 ft)
ŠPECIFIKÁCIA MÉDIÍ
Typ média: Medzera, čierna značka, značka, diera, vrub alebo spojitá
Max./min. Šírka (opis a vložka): 114/20 mm (4,5 / 0,79 in)
Min. Dĺžka štítku:
*Režim odtrhnutia: 3,0 mm (0,12 palca)
*Režim samolepiacej pásky: 12,7 mm (0,5 palca)
*Režim navíjania: 6,0 mm (0,24 palca)
Hrúbka (etiketa a vložka): 3 mil. Až 10 mil.
Konfigurácia: Roll-fed alebo fanfold
Štítok Roll Max. Priemer: 212,7 mm (8,375 in)
Jadro štítku: 76 mm (3 palce)
ŠPECIFIKÁCIA PÁSKY
Vreteno pásu: Obe strany sú potiahnuté stranou a von
Roll Max. Priemer: 80 mm (3,15 in), pribl. 450 m (1 476 ft)
ID jadra: 25 mm (1 palce)
Max./min. Šírka (Stuha a Jadro): 110/51 mm (4,33 / 2,0 in)
Typ: Vosk, stredný rozsah, živica
ROZHRANIE
Štandard:
*USB 2.0 Hosť (x2)
*Zariadenie USB 2.0
*Ethernet 10/100 Mbps
*RS-232, až 115,2 KB/s
*Bluetooth BLE 4.0
*Statická značka NFC
Podporované sériové protokoly:
*Fingerprint / Direct Protocol: XON / XOFF, ENQ / ACK, DSR / DTR, RTS / CTS
* IPL: XON / XOFF, Honeywell Std. Protokol
SOFTVÉR
ZDROJ NAPÁJANIA
*Menovitý výkon 200 W s PFC
* AC Napätie: 100V AC až 240V AC, 45 Hz až 65 Hz