HP Renew Executive 14.1 Laptop Sleeve 6B8Y3AA

Výrobca:
HP
Obj. čislo:
HP-6B8Y3AA
Part number:
6B8Y3AA
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

27,55 € s DPH 22,96 € bez DPH

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

Prepravné už od 2,30 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

HP Renew Executive 14.1 Laptop Sleeve 6B8Y3AA

Púzdro na 14” notebook HP Renew Executive
Znovu sme stavili na špičkový design a vysoko kvalitné materiály. Tento funkčný obal na notebook s priestorom a vreckami pre všetko pracovné vybavenie bude vyhovovať vašim pracovným aj životným potrebám. Vďaka vonkajšiemu materiálu, ktorý obsahuje 100% recyklovaných plastov, budete mať dôležité veci stále pri sebe a dodržíte svoj záväzok voči planéte.

Bezodné vrecká
Vďaka tomuto obalu na notebook s vyhradenými priehradkami pre až 14,1” notebook a ďalšie vybavenie budete mať všetko usporiadané a vždy pripravené na prácu, bežné použitie i cestovanie. Vnútorné a vonkajšie vrecká a vrecká so zipsom aj bez neho uľahčujú prístup pre ľahké zbalenie a rýchle vybalenie.

Nenecháme planétu v štichu
Chráňte zariadenie a dodržujte svoj záväzok voči planéte. Vonkajší materiál obalu na notebook obsahuje 100% recyklovaných plastov, čo znamená, že na svete je o 4 plastové fľaše menej. Obal na notebook je vodeodolný a navyše je vyrobený z odolného a dezinfikovateľného materiálu, ktorý sa ľahko čistí.

Viac bezpečia. Menej starostí.
S vreckom na sledovacie zariadenie a uzamykateľnou priehradkou na notebook s odolným dvojitým zipsom môžete ľahko dochádzať aj cestovať s vedomím, že vaše pracovné vybavenie je vo vnútri v bezpečí.

Farba: čierna
Minimálne rozmery: 250 x 35 x 360 mm
Hmotnosť: 0,51 kg

Parametre

Doplňujúce informácie

Farba taškyČierna