HP Renew Executive 16 Laptop Bag 6B8Y2AA

Výrobca:
HP
Obj. čislo:
HP-6B8Y2AA
Part number:
6B8Y2AA
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom

58,80 € s DPH 49 € bez DPH

+ -

Tovar je skladom ?

HP Renew Executive 16 Laptop Bag 6B8Y2AA

Taška na 16” notebook HP Renew Executive
Znovu sme stavili na špičkový design a vysoko kvalitné materiály. Túto funkčnú tašku na notebook je možné rozšíriť tak, aby vyhovovala vašim pracovným aj životným potrebám. Vrecká na uloženie všetkých zariadení vám rozhodne chýbať nebudú. Vďaka vonkajšiemu materiálu, ktorý obsahuje 100% recyklovaných plastov, budete mať dôležité veci stále pri sebe a dodržíte svoj záväzok voči planéte.

Rozšírte svoje možnosti
Nezostávate na jednom mieste? S prispôsobiteľnou taškou na notebook si môžete so sebou vziať všetko, čo potrebujete pri dochádzaní alebo cestovaní. Potrebujete viac miesta? Stačí rozopnúť zips a objem sa zväčší až o 20%. S tak veľkým úložným priestorom môžete vyraziť za prácou aj zábavou.

Bezodné vrecká
Vďaka tejto taške na notebook s vyhradenými priehradkami pre až 16” notebook a ďalšie zariadenia budete mať všetko usporiadané a vždy pripravené na prácu, bežné použitie aj cestovanie. Vnútorné a vonkajšie vrecká a vrecká so zipsom aj bez neho uľahčujú prístup, zatiaľ čo priechodné vedenie kábla a vonkajší port USB-C umožňujú pohodlné nabíjanie.

Nenecháme planétu v štichu
Chráňte zariadenie a dodržujte svoj záväzok voči planéte. Vonkajší materiál tašky na notebook obsahuje 100% recyklovaných plastov, čo znamená, že na svete je o 10 plastových fliaš menej. Taška na notebook je vodeodolná a navyše je vyrobená z odolného a dezinfikovateľného materiálu, ktorý sa ľahko čistí.

Viac bezpečia. Menej starostí.
S vreckom na sledovacie zariadenie, vreckom blokujúcim identifikáciu RFID, ktoré chráni dáta pred digitálnymi vreckármi, a uzamykateľnou priehradkou na notebook s odolným dvojitým zipsom môžete ľahko dochádzať aj cestovať s vedomím, že vaše pracovné vybavenie je vo vnútri v bezpečí.

Farba: čierna
Rozmery: 300 x 105 x 410 mm (v rozšírenom stave); 300 x 85 x 410 mm (v nerozšírenom stave)
Hmotnosť: 0,86 kg

Parametre

Hmotnosť0,894 kg

Doplňujúce informácie

Farba taškyčerná