HP Renew Executive 16 Laptop BPk 6B8Y1AA

Výrobca:
HP
Obj. čislo:
HP-6B8Y1AA
Part number:
6B8Y1AA
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

57,25 € s DPH 47,71 € bez DPH

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

Prepravné už od 2,30 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

HP Renew Executive 16 Laptop BPk 6B8Y1AA

Batoh na 16” notebook HP Renew Executive
Znovu sme stavili na špičkový design a vysoko kvalitné materiály. Tento funkčný batoh je možné rozšíriť tak, aby vyhovoval vašim pracovným aj životným potrebám. Vrecká na uloženie všetkých zariadení vám rozhodne chýbať nebudú. Vďaka vonkajšiemu materiálu, ktorý obsahuje 100% recyklovaných plastov, budete mať dôležité veci stále pri sebe a dodržíte svoj záväzok voči planéte.

Rozšírte svoje možnosti
Nezostávate na jednom mieste? S prispôsobiteľným batohom si môžete so sebou vziať všetko, čo potrebujete pri dochádzaní alebo cestovaní. Potrebujete viac miesta? Stačí rozopnúť zips a objem sa zväčší až o 20%. S tak veľkým úložným priestorom môžete vyraziť za prácou aj zábavou.

Bezodné vrecká
Vďaka tomuto batohu s vyhradenými priehradkami pre až 16” notebook a ďalšie zariadenia budete mať všetko usporiadané a vždy pripravené na prácu, bežné použitie i cestovanie. Vnútorné a vonkajšie vrecká a vrecká so zipsom aj bez neho uľahčujú prístup, zatiaľ čo priechodné vedenie kábla a vonkajší port USB-C umožňujú pohodlné nabíjanie.

Nenecháme planétu v štichu
Chráňte zariadenie a dodržujte svoj záväzok voči planéte. Vonkajší materiál plecniaka obsahuje 100% recyklovaných plastov, čo znamená, že na svete je o 9 plastových fliaš menej. Batoh je vodeodolný a navyše je vyrobený z odolného a dezinfikovateľného materiálu, ktorý sa ľahko čistí.

Viac bezpečia. Menej starostí.
S vreckom na sledovacie zariadenie, vreckom blokujúcim identifikáciu RFID, ktoré chráni dáta pred digitálnymi vreckármi, a uzamykateľnou priehradkou na notebook s odolným dvojitým zipsom môžete ľahko dochádzať aj cestovať s vedomím, že vaše pracovné vybavenie je vo vnútri v bezpečí.

Farba: čierna
Minimálne rozmery: 290 x 155 x 432 mm (v rozšírenom stave); 290 x 135 x 432 mm (v nerozšírenom stave)
Hmotnosť: 0,93 kg

Parametre

Doplňujúce informácie

Farba taškyČierna