i-tec USB-C 4K Mini dokovacia stanica C31MINIDOCK4KPD

Výrobca:
I-TEC
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
29602286
Part number:
C31MINIDOCK4KPD
Záruka:
24 mesiacov

58,15 € s DPH / ks 48,46 € bez DPH / ks

i-tec USB-C 4K Mini dokovacia stanica C31MINIDOCK4KPD

Prispôsobte si svoje pracovisko tak, aby čo najviac vyhovovalo vašim potrebám. Pripojte k svojmu notebooku, tabletu, PC alebo smartphonu s novým USB-C alebo Thunderbolt 3 rozhraním svoje obľúbené príslušenstvo.
Rozšírte svoju pracovnú plochu o externý HDMI monitor a pripojte projektor či televízor s HDMI rozhraním. Dokovacia stanica podporuje prenos 4K Ultra HD videa s rozlíšením až 3840x2160 @ 30 Hz vrátane audio signálu.
Wi-fi pripojenie do siete je naozaj pohodlné, ale ruku na srdce, ak chcete naozaj výkon bez kompromisov, nie je nad káblové pripojenie cez Gigabit Ethernet port. Ten však moderným zariadením často chýba. S touto dokovacou stanicou získate jednoduchý prístup do 10/100/1000 Mbps siete. S kľudom si tak môžete vychutnať vysokorýchlostné internetové pripojenie bez akéhokoľvek prerušenia.
Dokovacia stanica ďalej ponúka 2x USB 3.0 port pre pripojenie vašich štandardných USB 3.1 / 3.0 / 2.0 zariadenie a vysokorýchlostný prenos dát (5 Gbps), 1x USB-C port pre pripojenie moderných dátových zariadení s USB-C konektorom (žiadna USB-C dokovacia stanica nepodporuje cez tento port video prenos, toto dokáže len dokovacej stanice Thunderbolt 3) a 1x USB-C Power Delivery / Dátový port pre nabíjanie notebooku, tabletu alebo smartphonu s podporou technológie Power Delivery. Do tohto portu môžete zapojiť originálny alebo univerzálny sieťový napájací adaptér s USB-C konektorom, čím je počas vašej práce s notebookom, tabletom alebo smartphonom zabezpečené jeho neustále dobíjanie. Tento port podporuje aj prenos dát a môžete tu teda pripojiť svoje moderné dátové zariadenia s USB-C konektorom (napr. Ethernet adaptér, USB Flash Disk ...). Cez tento port však nemožno prenášať video.
Dokovaciu stanicu pripojíte jediným káblom do USB-C alebo Thunderbolt 3 portu počítača a môžete ju začať okamžite využívať. Inštalácia ovládačov je automatická zo systému.
Táto dokovacia stanica je vhodná pre použitie s MacBook Pro 2016, MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer UX390, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 a ďalšími zariadeniami s USB-C konektorom. Tento konektor má rad výhod. Je menšie a symetrický, čo umožňuje ľahké zapojenie, pretože nemusíte dávať pozor na otočenie konektora.


- Pripojte k svojmu notebooku, tabletu, PC alebo smartphonu všetky svoje obľúbené zariadenia cez nové USB-C alebo Thunderbolt 3 rozhrania
- 1x USB-C 3.1 konektor, prenosová rýchlosť až 10 Gbps, pre pripojenie k notebooku, tabletu, PC alebo smartphonu
- 1x USB-C 3.1 (gen. 1) port pre pripojenie moderných dátových zariadení s USB-C konektorom (žiadna USB-C dokovacia stanica nepodporuje cez tento port video prenos, toto dokáže len dokovacej stanice Thunderbolt 3), prenosová rýchlosť až 5 Gbps
- 2x USB-A 3.0 port pre pripojenie vašich súčasných USB 3.1 / 3.0 / 2.0 zariadenie a vysokorýchlostný prenos dát (5 Gbps)
- 1x USB-C Power Delivery / Dátový port - Power Delivery s profilom 4 pre nabíjanie notebooku, tabletu alebo smartphonu s podporou technológie Power Delivery. Do tohto portu môžete zapojiť originálny alebo univerzálny sieťový napájací adaptér s USB-C konektorom, čím je počas vašu práca s notebookom, tabletom alebo smartphonom zabezpečené jeho neustále dobíjanie. Tento port podporuje aj prenos dát a môžete tu teda pripojiť svoje moderné dátové zariadenia s USB-C konektorom (napr. Ethernet adaptér, USB Flash Disk ...). Cez tento port však nemožno prenášať video.
- Vysokorýchlostný prístup k sieti a internetu cez Gigabit Ethernet, 1x Ethernet GLAN RJ-45 port podporuje rýchlosti 10/100/1000 Mbps (ak používate operačný systém MacOS (zvlášť 10.12 Sierra), stiahnite si prosím ovládače pre LAN port)
- Grafické rozhranie: 1x HDMI, max. Rozlíšenie 4K 3840x2160 @ 30Hz, pre pripojenie externého monitora, projektora alebo televízie, umožňuje prenášať video aj stereo zvuk
- Režimy: Rozšíriť, Zrkadliť a Primárne monitor, Podporované farby 16/32 bitov
- Napájanie zo zbernice USB, nie je potreba externý napájací adaptér
- OS: Vyžaduje USB-C rozhranie s podporou "DisplayPort Alternate Mode" a "Power Delivery" (nie všetky zariadenia / systémy s rozhraním USB-C majú tento štandard) alebo Thunderbolt 3 port - teraz Windows 10 32 / 64bit, Mac OS X , Chrome OS a Android 6 (Google) s Intel Broadwell Processors a R51 a vyššie
- Rozmery produktu: 133 x 56 x 15 mm, Hmotnosť výrobku: 83 g, Rozmery balenia: 175 x 130 x 20 mm, Hmotnosť balenia: 133 g


SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Hardvérové požiadavky: notebook, tablet, PC alebo smartphone s OS Windows, Mac alebo Google s voľným USB-C portom s podporou "DisplayPort Alternate Mode" a "Power Delivery" alebo Thunderbolt 3 portom

Operačný systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS a Android 6) s najnovšími aktualizáciami

OBSAH BALENIA

i-tec USB-C Travel dokovacia stanica s káblom (15 cm)
Cestovné puzdro
Quick Start

Parametre