iGET HOME Hurricane G3 + kôš GS1 - robotický vysávač aj mop, Lidar, set s automatickým košom Bundle G3+GS1 HOME

Výrobca:
IGET
Obj. čislo:
53905476
Part number:
Bundle G3+GS1 HOME
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

372,90 € s DPH / ks 310,75 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

iGET HOME Hurricane G3 + kôš GS1 - robotický vysávač aj mop, Lidar, set s automatickým košom Bundle G3+GS1 HOME

Hurikán, ktorý odnesie všetko smeti - Robotický vysávač iGET HOME Hurricane G3

iGET HOME Hurricane G3 je šikovný robotický vysávač, ktorý zaistí efektívne upratovanie vašej domácnosti vďaka kombinácii vysávania a vytierania. Má precízny, lidarový, navigačný systém, vďaka ktorému vysmýka každý kút, ale aj obratne obkrúži prekážky na ceste. Možnosti upratovania môžete upraviť prostredníctvom aplikácie iGET HOME a pripojením k stanici predĺžiť frekvenciu jeho vysypávania až na 2 mesiace. Svojou výbavou je adekvátnym kandidátom na nového člena domácnosti ako pre majiteľov domácich maznáčikov, tak aj pre alergikov.

Hlavné výhody vysávača iGET HOME Hurricane G3
· riešenie vysávač a mop 2v1
· precízna navigácia v priestore bez narážania
· pre alergikov a majiteľov domácich maznáčikov (HEPA filter, kefa na zvieracie chlpy a vlasy)
· možnosť automatického vyprázdnenia nádobky · aplikáciu iGET HOME pre nastavenie vrátane špecifikácií oblastí upratovania

Vysaje aj vytrie, ako mu poviete
Pokiaľ máte doma koberce aj tvrdú podlahu, je robotický vysávač iGET HOME Hurricane G3 váš "človek". Okrem 240ml nádobky na prach má aj 250ml nádržku na vodu, takže vysáva aj vytiera. A zvláda to naozaj, ako mu poviete - prostredníctvom aplikácie iGET HOME totiž môžete nastaviť kombináciu upratovania zvlášť pre každú miestnosť a tú si aj rozdeliť do špecifických zón.

Všetky typy podláh
iGET HOME Hurricane G3 exceluje na akomkoľvek povrchu, nestará sa, či ste mu dali za úlohu upratať na parketách, či línu a ak narazia na koberec s vysokým vlasom, sám si pomôže vďaka chytrej technológii BoostIQ zvýšením svojho sacieho výkonu. Prekážkou pre neho nie sú ani prahy s maximálnou výškou 1,8 cm.

Hurikán na nečistoty, nie nábytok
Čo sa týka smetí, berie všetko, čo mu príde do cesty. Nábytok a iné prekážky ale elegantne obkrúžia bez nárazov, ktoré by ho mohli poškodiť, vďaka svojej precíznej navigácii a orientácii v miestnosti. Tú tvorí laserový senzor LiDAR, ktorý zmapuje prostredie miestnosti, infračervené čidlo proti nárazu a senzor proti pádu, ktorý je nepostrádateľný najmä, pokiaľ bývate v dome s viac ako jedným poschodím.

Režim upratovania pre každú príležitosť
Vysávač je vybavený šiestimi režimami upratovania. Automatickým módom s rýchlou a Y-Shaped podvariantou, ktorá zaručuje precízne vysatie a vytretie celej domácnosti. Na upratovanie na špecifickom mieste potom robot disponuje bodovým módom, módom upratovania vyznačenej oblasti, alebo miestnosti a čistením pozdĺž stien.

Do domácnosti s chlpáčmi aj alergikmi
Ak ste majiteľmi štvornohého chlpatého šťastia, obstaranie robotického vysávača je priamo spása, čo sa nekončiaceho upratovania chlpov týka. iGET HOME Hurricane G3 je vybavený kefou na zvieracie chlpy, vďaka ktorej funguje v tomto smere ešte účinnejšie. V kombinácii s HEPA filtrom uľahčí aj alergikom a astmatikom, pretože poctivo zachytí jemné čiastočky prachu a oproti tkaninovým filtrom je HEPA filter účinnejší a odolnejší.

Ešte jednoduchšia údržba – vyčistí sa sám!
Vďaka kompatibilite so stanicou iGET HOME Station GS1 môže iGET HOME Hurricane G3 vysávať až 2 mesiace v kuse bez toho, aby bol potrebný váš zásah. Pripojením k stanici sa aktivuje automatické vyprázdnenie nádobky do koša v stanici, a tým značne uľahčí svoju údržbu.
Stanica je súčasťou tohto balenia.

Ovládanie a nastavenie cez aplikáciu
Vysávač iGET HOME Hurricane G3 môžete spárovať s mobilnou aplikáciou iGET HOME, cez ktorú upravíte proces vysávania tak, ako vyžaduje vaša domácnosť. Umožňuje nastavenie času vysávania, určenie a výber miestností, nastavenie kombinácie vysávania a vytierania, ale aj nastavenie zakázaných zón. Aplikácia má jednoduché ovládanie v slovenčine a spárujete ju s vysávačom prostredníctvom domácej WiFi siete.

Ďalšie príslušenstvo súčasťou balenia!
Okrem kefy na chlpy má iGET HOME Hurricane G3 vo výbave dve kefy, dve sady bočných kief, dve vytieracie žinky, náhradný filter a rezák na vlasy. To už je solídna výbava do boja za čistý domov, ktorú nie je nutné dokupovať, pretože je súčasťou balenia.

Hlasoví Asistenti
Domáci pomocníci dneška si musia rozumieť, je teda samozrejmosťou, že sa ním iGET HOME Hurricane G3 dohovorí.
Spolupracuje s Google Assistant aj s Alexom od Amazonu.

Technické parametre
Jazyk manuálu: SK, SK, DE, EN, PL, HU
EAN: 8594177653135
Typ povrchu: na všetky druhy podláh, na koberce aj s vysokým chlpom, na tvrdé povrchy, na mäkké povrchy, na linoleum, na plávajúce podlahy, na parkety a iné drevené podlahy
Určenie: suché čistenie, mokré čistenie, suché a mokré čistenie zároveň počas jedného upratovania, pre alergikov, na zvieracie chlpy
Funkcia: automatické dobíjanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, voľba upratovaných miestností, vysatie viacerých miestností, adaptácia na povrch podlahy, funkcia odloženého upratovania, plánované upratovanie, česká hlasová lokalizácia, zakázané zóny, pamäť na päť podlaží, kompatibilná so stanicou iGET HOME Station GS1
Objem nádoby na prach/nádoby na vodu: 250ml / 240ml
Počet bočných štetcov: 2
Prekonanie prekážky do výšky: 1,8 cm
Navigácia: Lidar
Typ motora: BLDC
Ovládanie: Aplikácia, tlačidlo
Typ filtra: High Efficiency filter, HEPA H13 filter, umývateľný filter, penový filter,
Výška vysávača: 9,3 cm
Šírka vysávača: 32 cm
Hĺbka vysávača: 32 cm
Hmotnosť vysávača: 3,2 kg
Rozmery stanice: 16,5x24x32 cm
Váha stanice: 2,5 kg
Mobilné aplikácie: iGET HOME
Farba: Čierna
Typ batérie: Li-ion
Doba nabíjania: 4 h
Doba prevádzky: 120 min
Kompatibilita: iGET HOME, Wi-Fi, Google Assistant, Amazon Alexa
Hlučnosť: 64 dB
Príkon: 42 W
Rozmery balenia: 42x34x36 cm
Váha balenia: 8 kg

Obsah balenia
1x robotický vysávač iGET HOME Hurricane G3
1x stanica pre robotický vysávač iGET HOME Station GS1
1x nabíjacia stanica
1x univerzálna hlavná kefa
1x kefa na zvieracie chlpy
2x pravá bočná kefka
2x ľavá bočná kefka
2x mopovacia žinka
2x HEPA filter
1x rezák na vlasy
1x užívateľský manuál v SK/SK/DE/EN/PL/HU

Parametre