iGET HOME Typhoon G1 + kôš GS1 - robotický vysávač aj mop, gyroskop, set s automatickým košom Bundle G1+GS1 HOME

Výrobca:
IGET
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
53905475
Part number:
Bundle G1+GS1 HOME
Záruka:
24 mesiacov

289,60 € s DPH / ks 241,33 € bez DPH / ks

iGET HOME Typhoon G1 + kôš GS1 - robotický vysávač aj mop, gyroskop, set s automatickým košom Bundle G1+GS1 HOME

Tajfún, ktorý odnesie všetko smeti - Robotický vysávač iGET HOME Typhoon G1

iGET HOME Typhoon G1 je šikovný robotický vysávač, ktorý zaistí efektívne upratovanie vašej domácnosti vďaka kombinácii vysávania a vytierania. Má precízny, gyroskopický, navigačný systém, vďaka ktorému vysmýka každý kút, ale aj obratne obkrúži prekážky na ceste. Možnosti upratovania môžete upraviť prostredníctvom aplikácie iGET HOME a pripojením k stanici predĺžiť frekvenciu jeho vysypávania až na 2 mesiace. Svojou výbavou je adekvátnym kandidátom na nového člena domácnosti ako pre majiteľov domácich maznáčikov, tak aj pre alergikov.


Hlavné výhody vysávača iGET HOME Typhoon G1
· riešenie vysávač a mop 2v1
· precízna navigácia v priestore bez narážania
· pre alergikov a majiteľov domácich maznáčikov (HEPA filter, kefa na zvieracie chlpy a vlasy)
· možnosť automatického vyprázdnenia nádobky · aplikáciu iGET HOME pre nastavenie vrátane špecifikácií oblastí upratovania

Vysaje aj vytrie, ako mu poviete

Pokiaľ máte doma koberce aj tvrdú podlahu, je robotický vysávač iGET HOME Typhoon G1 váš "človek". Okrem 240ml nádobky na prach má aj 250ml nádržku na vodu, takže vysáva aj vytiera. A zvláda to naozaj, ako mu poviete - prostredníctvom aplikácie iGET HOME totiž môžete nastaviť kombináciu upratovania zvlášť pre každú miestnosť a tú si aj rozdeliť do špecifických zón.


Všetky typy podláh
iGET HOME Typhoon G1 exceluje na akomkoľvek povrchu, nestará sa, či ste mu dali za úlohu upratať na parketách, či línu a ak narazia na koberec s vysokým vlasom, sám si pomôže vďaka chytrej technológii BoostIQ zvýšením svojho sacieho výkonu. Prekážkou pre neho nie sú ani prahy s maximálnou výškou 1,8 cm.

Tajfún na nečistoty, nie nábytok

Čo sa týka smetí, berie všetko, čo mu príde do cesty. Nábytok a iné prekážky ale elegantne obkrúžia bez nárazov, ktoré by ho mohli poškodiť, vďaka svojej precíznej navigácii a orientácii v miestnosti. Tú tvorí gyroskopický systém, ktorý zmapuje prostredie miestnosti, infračervené čidlo proti nárazu a senzor proti pádu, ktorý je nepostrádateľný najmä, ak bývate v dome s viac ako jedným poschodím.

Režim upratovania pre každú príležitosť

Vysávač je vybavený šiestimi režimami upratovania. Automatickým módom s rýchlou a Y-Shaped podvariantou, ktorá zaručuje precízne vysatie a vytretie celej domácnosti. Na upratovanie na špecifickom mieste potom robot disponuje bodovým módom, módom upratovania vyznačenej oblasti, alebo miestnosti a čistením pozdĺž stien.

Do domácnosti s chlpáčmi aj alergikmi

Ak ste majiteľmi štvornohého chlpatého šťastia, obstaranie robotického vysávača je priamo spása, čo sa nekončiaceho upratovania chlpov týka. iGET HOME Typhoon G1 je vybavený kefou na zvieracie chlpy, vďaka ktorej funguje v tomto smere ešte účinnejšie. V kombinácii s HEPA filtrom uľahčí aj alergikom a astmatikom, pretože poctivo zachytí jemné čiastočky prachu a oproti tkaninovým filtrom je HEPA filter účinnejší a odolnejší.

Ešte jednoduchšia údržba – vyčistí sa sám!

Vďaka kompatibilite so stanicou iGET HOME Station GS1 môže iGET HOME Typhoon G1 vysávať až 2 mesiace v kuse bez toho, aby bol potrebný váš zásah. Pripojením k stanici sa aktivuje automatické vyprázdnenie nádobky do koša v stanici, a tým značne uľahčí svoju údržbu.
Stanica je súčasťou tohto balenia.


Ovládanie a nastavenie cez aplikáciu

Vysávač iGET HOME Typhoon G1 môžete spárovať s mobilnou aplikáciou iGET HOME, cez ktorú upravíte proces vysávania tak, ako vyžaduje vaša domácnosť. Umožňuje nastavenie času vysávania, určenie a výber miestností, nastavenie kombinácie vysávania a vytierania, ale aj nastavenie zakázaných zón. Aplikácia má jednoduché ovládanie v slovenčine a spárujete ju s vysávačom prostredníctvom domácej WiFi siete.

Ďalšie príslušenstvo súčasťou balenia!

Okrem kefy na chlpy má iGET HOME Typhoon G1 vo výbave dve kefy, dve sady bočných kief, dve vytieracie žinky, náhradný filter a rezák na vlasy. To už je solídna výbava do boja za čistý domov, ktorú nie je nutné dokupovať, pretože je súčasťou balenia.

Hlasoví Asistenti

Domáci pomocníci dneška si musia rozumieť, je teda samozrejmosťou, že sa ním iGET HOME Typhoon G1 dohovorí.
Spolupracuje s Google Assistant aj s Alexom od Amazonu.

Technické parametre

Jazyk manuálu: SK, SK, DE, EN, PL, HU
EAN: 8594177653128
Typ povrchu: na všetky druhy podláh, na koberce aj s vysokým chlpom, na tvrdé povrchy, na mäkké povrchy, na linoleum, na plávajúce podlahy, na parkety a iné drevené podlahy
Určenie: suché čistenie, mokré čistenie, suché a mokré čistenie zároveň počas jedného upratovania, pre alergikov, na zvieracie chlpy
Funkcia: automatické dobíjanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, voľba upratovaných miestností, vysatie viacerých miestností, adaptácia na povrch podlahy, funkcia odloženého upratovania, plánované upratovanie, česká hlasová lokalizácia, zakázané zóny, pamäť na päť podlaží, kompatibilná so stanicou iGET HOME Station GS1
Objem nádoby na prach/nádoby na vodu: 250ml / 240ml
Počet bočných štetcov: 2
Prekonanie prekážky do výšky: 1,8 cm
Navigácia: Gyroskop
Typ motora: BLDC
Ovládanie: Aplikácia, tlačidlo
Typ filtra: High Efficiency filter, HEPA H13 filter, umývateľný filter, penový filter,
Výška vysávača: 9,3 cm
Šírka vysávača: 32 cm
Hĺbka vysávača: 32 cm
Hmotnosť vysávača: 3,2 kg
Rozmery stanice: 16,5x24x32 cm
Váha stanice: 2,5 kg
Mobilné aplikácie: iGET HOME
Farba: Čierna
Typ batérie: Li-ion
Doba nabíjania: 4 h
Doba prevádzky: 120 min
Kompatibilita: iGET HOME, Wi-Fi, Google Assistant, Amazon Alexa
Hlučnosť: 64 dB
Príkon: 42 W
Rozmery balenia: 42x34x36 cm
Váha balenia: 8 kg

Obsah balenia

1x robotický vysávač iGET HOME Typhoon G1
1x stanica pre robotický vysávač iGET HOME Station GS1
1x nabíjacia stanica
1x univerzálna hlavná kefa
1x kefa na zvieracie chlpy
2x pravá bočná kefka
2x ľavá bočná kefka
2x mopovacia žinka
2x HEPA filter
1x rezák na vlasy
1x užívateľský manuál v SK/SK/DE/EN/PL/HU

Parametre