MEANWELL HLG-150H-48A, vonkajší nap.zdroj 48V,150W HLG-150H-48A
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
HLG-150H-48A
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Vonkajší napájací zdroj 48V 150W s IP65 ochranou.
Charakteristika:
• Univerzálny vstup
• Ochrana proti preťaženiu pomocou prúdového obmedzenia, automatické obnovenie funkcie
• S ochranou proti skratu, preťaženiu/prepätiu
• Vstavaný PFC obvod
• Na použitie s LED osvetlením a ďalšími aplikáciami
• EN61000-3-2, Class C, EN55015, EN61347-1, EN61347-22
Technické špecifikácie:
Typ napájacie zdroje: spínaný
Druh napájacie zdroje: CV+CC
Výkon: 153.6W
Výstupné napätie: 43...53V DC, 48V DC
Výstupný prúd: 1.92...3.2A
Napájacie napätie: 90...305V AC, 127...431V DC
Stupeň krytia: IP65
Vonkajšie rozmery: 68x228x38.8mm
Ochrana: nárast napätia, proti prehriatiu, proti preťaženiu, proti skratu
Hmotnosť: 1.15kg
Pracovná teplota: -40...70°C
Elektrické pripojenie: vodiče 300mm
Počet výstupov: 1
Rad: HLG-150H
Účinnosť: 93%