MEANWELL - HLG-240H-54A, Vonkajší napájací zdroj 54V 240W HLG-240H-54A
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
HLG-240H-54A
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Mean Well HLG-240H-54A
napájací zdroj vhodný pre LED osvetlenie a pouličné osvetlenie
* výstupné napätie a konštantný prúd je možné nastavovať pomocou vstavaného potenciometra
* aktívna funkcia PFC
* SELV, F
* pasívne chladenie
Výkon: 240,3W
Výstupné napätie: 54V
Výstupný prúd: 4,45A
Univerzálny vstup: 90~305V AC, 127~431V DC
Účinnosť: 94%
Prevádzková teplota: -40 ~ +70°C
MTBF: 207,9K hod.
Stupeň krytia: IP65
Typy ochrany: protiskratová, proti preťaženiu, prepäťová, teplotná
Rozmery: 244,2x68x38,8mm