MEANWELL NDR-480-24 Priem. napr. zdroj 24V 20A NDR-480-24
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
NDR-480-24
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Priemyselný spínaný sieťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 480W na DIN lištu.
Medzi vlastnosti a funkcie inovovaného produktového radu NDR patria:
• SLIM (úzky) design pre úsporu miesta v racku
• Univerzálny vstup (90~264VAC 127~370VDC)
• Priama montáž na DIN lištu (TS-35/7.5, TS-35/15)
• Uzavretá konštrukcia (ochrana proti dotyku)
• Atest vyhorenia pri 100% zaťažení
• Vysoká účinnosť (podľa modelu, až 92,5%)
• Atest UL 508 (industrial control equipment)
• Ochrana proti preťaženiu pomocou prúdového obmedzenia (auto recovery)
• Integrované ochrany proti skratu, preťaženiu, prepätiu
• LED ukazovateľ pre DC OK
Funkcie a vlastnosti:
Typ zdroja spínaný
Druh napájacieho zdroja slim
Výkon 480W
Výstupné napätie 24V DC, 24...28V DC
Výstupný prúd 20A
Napájacie napätie 90...264V AC, 127...370V DC
Elektrické pripojenie svorkovnice
Montáž DIN
Vonkajšie rozmery 85.5 x 125.2 x 128.5mm
Hmotnosť 1.5kg
Počet výstupov 1
Pracovná teplota -20...70°C
Ochrana proti preťaženiu, proti prehriatiu, nárast napätia, proti skratu
Účinnosť 92.5%