MEANWELL Priemyselný napájací zdroj 41,5V (360W) LAD-360CU
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
LAD-360CU
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
MEANWELL LAD-360CU Priemyselný napájací zdroj 41,5V (360W) so zálohovacou funkciou
Profesionálny spínaný napájací zdroj Mean Well so zálohovacou funkciou s výstupným napätím 41,5V a výstupným výkonom 360W pre aktívne prvky so zodpovedajúcim napájacím rozsahom.
Dizajnovaný pre nasadenie v aplikáciách typu:
*Telekomunikačné systémy
*Požiarne núdzové a evakuačné systémy
*Záložné batérie pre verejnú bezpečnosť
*Bezpečnostné systémy
*Neprerušiteľné systémy DC-UPS
*Centrálne monitorovacie systémy
*Priemyselná automatizácia
Funkcie a vlastnosti:
*Vstavaná nabíjačka batérií a funkcia UPS
*komunikácia prostredníctvom UART ("U" modelová verzia)
*integrovaná akustická poplachová signalizácia ("U" modelová verzia)
*Vynútený režim UPS pre údržbu batérie
*Široký rozsah prevádzkových teplôt: -20 až +60 °C
*Výstupné napätie nastaviteľné (-20% až +5%) pre CH1 pomocou VR
*Vhodné pre olovené a lítium-iónové akumulátory
*Konštrukcia zodpovedá systémovým požiadavkám GB17945/GB4717 ("U"modelová verzia)
*Nízky profil 1U (30 mm)
Inovovaný rad LAD-360 obohacuje predchádzajúci modelový rad AD-155 s výkonnými 360W úspornými priemyselnými zdrojmi AC/DC s nízkym profilom a funkciou UPS
Zdroje prijímajú vstupné napätie v rozsahu 90V AC až 264V AC a podporujú výstup 27,6V, 41,5V a 55,2VDC.
Vyznačujú sa vysokou účinnosťou až 86,5%, vstavaným AC vypínačom pre bezpečnú správu a inštaláciu.
Technické špecifikácie:
Výstupné napätie – kanál 1: 27,6 VDC
Výstupné napätie – kanál 2: 27,6 VDC
Poeet výstupu: 2 Output
Otvorený rámec/uzavretý : Enclosed
Vstupné napätie : 90 VAC to 132 VAC, 240 VDC to 370 VDC
Výstupný prúd – kanál 1: 11,5 A
Výstupný prúd – kanál 2: 1.5 A
Sektor: Industrial
Štýl montáže: Chassis
Dĺžka: 215 mm
Šírka: 115 mm
Výška: 30 mm
Séria: LAD-360U
Značka : MEAN WELL
Rozmierovanie: 215 mm x 115 mm x 30 mm
Účinnosť: 86 %
Vstupná frekvencia: 47 Hz to 63 Hz