MeanWell priemyselný napájací zdroj 48V/3,6A 150W kov/svorkovnica LRS-150-48
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
LRS-150-48
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Priemyselný značkový modulový spínaný napájací zdroj Mean Well s výstupným napätím 48V, výstupným výkonom 150W.
Technické parametre:
Typ zdroja spínaný
Druh napájacieho zdroja modulový
Výkon 158.4W
Výstupné napätie 48V DC, 43.2...52.8V DC
Vonkajšie rozmery 159 x 97 x 30mm
Výstupný prúd 3.3A
Hmotnosť 480g
Počet výstupov 1
Montáž na zabudovanie
Pracovná teplota -30...70°C
Napájacie napätie 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC
Elektrické pripojenie svorkovnice
Ochrana proti preťaženiu, proti prehriatiu, nárast napätia, proti skratu
Účinnosť 90%
Séria LRS-150
Druh krytu 241A
Vlastnosti zdrojov/meničov:
príkon bez zaťaženia <0,5 W