MEANWELL - RSD-200B-48 - Menič DC/DC uzavretý 200W z 17-36V na 48V RSD-200B-48
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
RSD-200B-48
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Priemyselný menič napätia DC/DC uzavretý 48V 200W MeanWell.
Technické parametre:
Typ prevodníka DC/DC
Výkon 201.6W
Vstupné napätie 16.8...31.2V
Výstupné napätie 48V DC
Výstupný prúd 4.2A
Druh krytu 203A
Vonkajšie rozmery 191 x 86 x 40mm
Hmotnosť 0.94kg
Účinnosť 89%
Pracovná teplota -40...70°C
Ochrana pred opačnou polaritou
Ochrana proti skratu
Ochrana proti prehriatiu
Ochrana proti preťaženiu
Ochrana nárast napätia
Izolačné napätie 4kV DC