MEANWELL - SD-200B-48 - DC/DC menič napätia z 19-36V na 48V (200W) SD-200B-48
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
SD-200B-48
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Výstupný výkon 201,6W, menič je ochránený proti skratu na výstupe, preťažení, prepätí a prehriatí.
Chladenie meniča je konvekciou.
Vlastnosti:
• uzavretý kryt, skrutkové svorky
• ochrana pred preťažením, vypnutie pri pulznom preťažení, automatická obnova
• široký rozsah vstupného napätia 2:1
• jednosmerné oddelenie vstupu a výstupu
• vstupná/výstupná izolácia 1500 V
• regulované výstupné napätie
• odolný voči skratu
Podrobné technické parametre:
Výstupné napätie: 48V
Výstupný prúd: 0 ~ 4.2A
Výkon: 201,6W
Zvlnenie: 200mVp-p
Nastavenie výstupného napätia: 43-53V
Vstupné napätie: 19-36V DC
Účinnosť: 86%
Ochrana proti preťaženiu: 105-135%
Ochrana proti prepätiu: 16,8-20V
Ochrana proti prehriatiu: 95°+-5°C